Jak darovat spodní prádlo pod stromeček
4 min. čtení

Jak darovat spodní prádlo pod stromeček

Při výběru ideálního vánočního dárku vždy myslete na to, abyste darovali dárek, který potěší, který bude kvalitní a bude příjemným překvapením. Skvělým nápadem je spodní prádlo, které je oblíbeným dárkem pro ženy, ale také pro muže. A jak takové spodní prádlo vybrat?

 

Kde mohou nastat problémy

Dárek by měl být vždy zvolený tak, aby druhého potěšil, nikoliv naštval, urazil nebo třeba zamrzel. Nákup spodního prádla se pro někoho může jevit jako jízda na tenkém ledě, ale nezoufejte. Existuje pár ověřených rad, které z vás udělají mistra při výběru skvěle padnoucího prádla.

 

Velikost prádla

Při výběru správné velikosti se inspirujte již u stávajícího spodního prádla. Není nic jednoduššího než se podívat na velikost dámských kalhotek nebo pánských trenýrek, které má váš protějšek v šatníku. V internetovém obchodě pak naleznete přehledné tabulky velikostí, které vás navedou, a díky nim koupíte přesně takový kousek spodního prádla, který obdarovanému padne. Velkou výhodou je zmíněný nákup přes internet, kdy prádlo pohodlně objednáte z pohodlí domova, poté jej v klidu vyzkoušíte a nemusíte trávit čas v kamenných obchodech a zkoušet prádlo v nepohodlných kabinkách.

 

Střih prádla

Co se týče střihu spodního prádla, tak méně je někdy více. Pokud chcete dárkem překvapit a potěšit, tak sáhněte po ověřené klasice. Klasické kalhotky neurazí a nedostanou do rozpaků žádnou ženu. Navíc mají tu výhodu, že padnou většině, mnohdy umí skrýt problematické partie a jsou velmi příjemné na nošení. To stejné platí o pánském spodním prádle. Například o pánských trenýrkách značky Andrie. Jsou nejpohodlnějším spodním prádlem, které sedí většině mužů.

 

Barva a materiál

V ideálním případě volte bavlnu, která se může často prát a je velmi příjemná na kůži. Bavlna také saje pot a je vhodná na každodenní nošení. Nebojte se ani elastanu, díky čemuž je prádlo pružné a neztrácí svou pružnost ani častým praním. Co se týče barev, tak volte oblíbené barvy, které se hodí k vašemu stylu a šatníku. U spodního prádla se nemusíte bát experimentovat a klidně vyzkoušejte i neobvyklé barvy nebo geometrické vzory, které jsou oblíbené převážně na pánských trenýrkách.

Další rady, jak správně vybrat

· Pří výběru spodního prádla vždy berte v potaz, jakou má obdarovaná osoba postavu. Ne každému sluší to stejné spodní prádlo. Zapomeňte na extravagantní a příliš odhalující kousky a volte raději kvalitní a klasické spodní prádlo.

· Pokud vybíráte pánské trenýrky jako dárek, tak dbejte na to, aby dotyčného neškrtily v pase a neměly ani příliš úzké nohavičky. Nepříjemné jsou také větší trenýrky, které padají nebo se pod oblečením nepříjemně krčí.

· Nezapomínejte ani na dárkové balení, abyste pod stromečkem spodním prádlem opravdu příjemně překvapili. Spodní prádlo balte elegantně, klidně ho vložte do ozdobné tašky nebo třeba do lesklého papíru, který však nebude průhledný.