Jak levně nakupovat (nejen) dětské oblečení online

0

Výdaje za oblečení tvoří v účtech každé domácnosti nezanedbatelnou položku. Zvláště rodinám s více dětem pak finance schází. Všichni tak řešíme klíčovou otázku: jak nakoupit oblečení dobře, a přitom levně?

 

Second handy jsou nevyčerpatelným zdrojem

Milujete nakupování v second handech, ale nedisponujete nekonečnem volného času, v němž byste mohli obíhat všechny obchody ve městě, jestli se v nich neobjevilo něco nového? Může to být dost náročné, zvláště s malým dítětem. A právě ty nejmenší děti potřebují obrovskou zásobu oblečení, které často ušpiní. Je k vzteku, že se u vás ani dlouho neohřeje, protože z něj rychle vyrostou. To pak opravdu nezbývá nic jiného než nakupovat tak levně, jak to jde. Vhodným řešením, jak tomu často bývá, je podívat se na internet.

 

Snadné nákupy online

Největší dětský second hand online je Brumla.cz. Jak už jméno napovídá, čeká na vás především obrovský výběr z dětského oblečení, které je určeno pro každý věk od 0 do 16. A protože i u použitého oblečení záleží na kvalitě, v tomto unikátním bazárku se obměňují především značkové kusy. Navíc ne vždy jde o nošené oblečení. Velkou část sortimentu tvoří značkový outlet z Anglie (Zara, Next, Gap, Nike, Marks&Spencer, H&M…). V oddělení dámské a pánské módy se pak oblečete i vy.

 

Svět výhod

Nabídka v second handu Brumla je nejen pestrá, ale i flexibilní a obměňuje se dle ročního období i aktuálních trendů v módě. Pokud chcete být první, kdo si bude moci novinky prolistovat, nové oblečení v počtu až 12 000 ks se nahrává vždy v pondělí a čtvrtek v 8:00. Praktický rezervační systém vám umožní uložit nákup a postupně do něj přidávat další položky třeba 14 dní. Že zde nehrozí žádné riziko, o tom se můžete ujistit z recenzí spokojených zákazníků – třeba na firemní facebookové stránce s více než 30 000 fanoušky.