Jak začít běhat? Stačí správná motivace!
3 min. čtení

Jak začít běhat? Stačí správná motivace!

Také se vám stalo, že jste sami sebe nachytali při výmluvách, proč prostě nemůžete začít cvičit? Hodně práce, únava, málo času, právě jste se najedli, máte natažený sval a mnoho dalších výmluv je naprosto klasických v situaci, kdy se vám prostě běhat nechce. Jak se ale skvěle nastartovat a namotivovat, abyste konečně udělali ten správný krok kupředu a zaběhli si pro vaše lepší já?

Velmi důležitým prvkem, který vám pomůže začít se cvičením a běháním je motivace. Pomůže vám, že si za prvních 10 uběhnutých kilometrů slíbíte něco hezkého na sebe, dobrou večeři nebo se dohodnete s partnerem, aby vám udělal příjemnou masáž. Velmi dobrým pomocníkem pro cvičení však bude i skvělá motivační a energická hudba, která bude vaším motorem. Vyberte si do vašeho telefonu energické písničky, u kterých jste si jisti, že vás nakopnou a povzbudí k lepším výkonům! V dnešní době nepřeberné nabídky si určitě vybere každý z vás.

vystrizek

K tomu, abyste mohli pohodlně poslouchat hudbu během cvičení či běhání, je nutné vlastnit MP3 přehrávač nebo telefon a také kvalitní sluchátka. Mezi jedny z nejoblíbenějších volnočasových sluchátek i sluchátek ke sportu jsou sluchátka Orava S-350, která mají výjimečný design a perfektní kvalitu zvuku. Bluetooth stereo sluchátka mají praktické dotykové ovládání, které se i během pohybu jednoduše nahmatá. Můžete si je spárovat jak s telefonem, tak také s tabletem nebo počítačem. Hudba se vám bude skvěle poslouchat díky hlubokým tónům na frekvenčním pásmu 20 až 20 000 Hz. Pro případ, že vám někdo zavolá, mají sluchátka S-350 zabudovaný mikrofon, který zprostředkuje čistý zvuk během hovoru bez nutnosti držet telefon v ruce. Reproduktory sluchátek mají v průměru 40 mm. Dosah do sluchátek na volném prostranství k zařízení je až 10 metrů.

V případě, že jste spíše na klasiku a dráty vám nevadí, můžete sluchátka Orava S-350 použít samozřejmě i přes 3,5 jack. Sluchátka fungují na lithiové baterie, které můžete nabíjet přes AC adaptér nebo přes USB vašeho počítače. Doba nabíjení se pohybuje okolo 3-4 hodin a vydrží vám hrát až 5 hodin bez nabití.  

Také byste rádi vlastnili sluchátka Orava S-350? Můžete si je pořídit na internetovém obchodě www.orava.cz za 829 Kč.