Kvalitní firma pro likvidaci, dezinfekci, sanaci, deratizaci plísně v Brně
4 mins read

Kvalitní firma pro likvidaci, dezinfekci, sanaci, deratizaci plísně v Brně

Na fasádě našeho domu se objevila plíseň. Dlouho zápasíme už s plísní v koupelně a na fasádě domu jsme si s ní nevěděli rady už vůbec. Byla navíc viditelná na první pohled, tak to oku moc nelahodilo. Soused nám doporučil pozvat si na pomoc úklidovou firmu. Je to už starší pán a jejich služeb sám někdy využívá. Oblíbil si úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, dezinfekce, sanace plísně Brno, která má pobočku nedaleko, v Brně.

Odstraňování plísní prý také zajišťují. Našli jsme si o firmě na internetu více informací a rozhodli se ji vyzkoušet. Když jsme viděli, jak to pracovníkům firmy A SERVIS jde od ruky, rozhodli jsme se je požádat o pomoc i s plísní v koupelně. Ta sice nebila až tak do očí, ale na druhou stranu ve vnitřních prostorách může i v malém množství působit negativně na zdraví.

A my se jí opravdu nemohli už dlouho zbavit. Pracovníci neměli problém nám pomoct v obou případech. Plíseň zmizela a omítka i barva zůstaly nepoškozeny. Ale samozřejmě nás zajímalo, jak dlouho nám takhle krásně čistá fasáda a koupelna vydrží. Příjemně nás překvapilo, že životnost nátěru je 4–6 let, samozřejmě podle klimatické námahy povrchu.

V koupelně tedy nátěr určitě vydrží déle. Také jsme byli překvapeni tím, že přípravek nebylo třeba v koupelně dlouho větrat. Se službami úklidové firmy A SERVIS jsme velmi spokojeni. Pracovníci navíc přistupovali ke své práci opravdu profesionálně a zodpovědně. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i další ze služeb této firmy a firmu jistě doporučíme i známým.

Strojní jedno kotoučové čištění, tepování čalounění, koberců Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové  čištění koberců Brno, je v oblasti strojového čištění koberců profesionálem a nejen v oblasti strojového čištění koberců, ale také strojového čištění podlah a voskování podlah. Zaručují velmi kvalitní zbavení veškerých nečistot a škůdců, kteří obydlují strukturu vašeho koberce. Čistí koberce v domácnostech, ale také v provozovnách, firmách, nemocnicích, restauracích, za pomoci kvalitní dezinfekční chemie HDB TS.

55034322 - carpet texture close-up, grey furry carpet texture background, selective focus

Tuto chemii nechávají několik minut působit a poté ji kartáčují a lehce pění kotoučovým strojem. Zákazník se nemusí obávat z poškození koberce, tento kotoučový stroj Maxiclean má 16 cm dlouhé, měkké štětinky, které se chovají šetrně k vláknům koberce. Strojovou metodou dosáhnou nejkvalitnějšího výsledku, mnohem kvalitnějšího než levnou extrakční metodou.

Je sice levná, ale při používání extrakční metody měli mnoho reklamací, jelikož po zaschnutí se na povrchu koberce objevovaly fleky a skvrny, které už bylo těžké odstranit. U extrakční metody chybí prvek mechanického čištění a kartáčování a všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci.

Chemie, která se používá při extrakční metodě, nepůsobí na koberec natolik dlouho, aby stihla reagovat. Je to způsobené tím, že čerpadlo stříká čistící roztok před vysávací hubicí, která bezprostředně vysává. Tím čisticí roztok zůstává pouze na povrchu a je zde velmi krátce. Jejich strojová metoda je sice dražší, ale zaručí opravdu kvalitní provedení.