Kvalitní výbava pro dobrý spánek
2 min. čtení

Kvalitní výbava pro dobrý spánek

Postel je něco jako skládanka. Když ji správně složíte a použijete kvalitní dílky, odměnou vám bude klidný, nerušený a především každodenní kvalitní, pohodlný spánek. Těmi jednotlivými díly jsou rám postele, rošt a matrace. Rošty do postele jsou navrhovány k jednomu základnímu účelu, a tím je zajistit zdravé spaní.

 

Mezičlánek

Rošty do postele jsou vlastně takovým mezičlánkem. Umisťují se pod matraci, musí splňovat přísné normy a jsou vyráběny tak, aby nepoškodily matraci. Lamely jsou z tvrdého vrstveného dřeva a jsou zasouvány do kaučukových pouzder. Těmito opatřeními je zajištěna stálost a neměnnost parametrů a především jejich dlouhá životnost. Rošty jsou na výběr v několika variantách a těmi jsou rošty pevné, polohovací a pro náročné zákazníky i motorové.

Důvěřuj, ale prověřuj

Výraz zdravotní matrace používá řada obchodníků, ovšem v mnoha případech je velmi zavádějící a některé rádoby zdravé matrace nesplňují potřebné přísné podmínky a schází jim certifikace. Pro potřebné osvědčení musí výrobce dokladovat, že použité materiály jsou skutečně kvalitní a splňují dané požadavky. Matrace musí mít správnou konstrukci a být vyhovující pro fyziologii lidského těla, proto jsou testovány její ortopedické vlastnosti. To zajišťuje správnou podporu těla a rozložení váhy, což garantuje fyzickou a psychickou pohodu a opravdu kvalitní a posilující spánek a odpočinek.

 

Náš zákazník, náš pán

I přes velmi širokou nabídku matrací se najdou tací zákazníci, kteří nenašli to pravé ořechové. A právě pro ně jsou matrace na míru. Zákazník si vybere požadovaný rozměr, velikost, výšku a materiál, z jakého chce svoji matraci. Každý člověk je originál a vyhovuje mu jiný typ matrace, proto není na škodu vybrat si tu svou přímo na míru. Musí plně vyhovovat a zajistit opravdu kvalitní spánek.