Nedávejte na stěnu více obrazů, když můžete využít jedinou tapetu
2 mins read

Nedávejte na stěnu více obrazů, když můžete využít jedinou tapetu

Máte v interiéru velkou stěnu, která vám přijde holá a nevyužitá? Víte už v tuto chvíli, že jeden obraz by na její zaplnění nestačil a vy byste byli nuceni kombinovat jednotlivé obrazy a nejste si jistí, jak by dopadl výsledek? Naštěstí máte ještě druhou možnost. Ta dokáže vyřešit problém s holými stěnami, aniž byste museli zbytečně kombinovat a riskovat nesourodost jednotlivých dekorací na zdi. Stačí využít tu správnou tapetu.

tapetaTapeta v jednom díle přes větší část stěny

Využití tapety na stěnu je v současnosti velmi hojně využívané nejen v domácnostech, ale i v restauracích nebo reprezentativních prostorách firem. Samozřejmě se nebavíme o klasických tapetách se vzorem lístků růže, které se lepily v pruzích a byly oblíbené v minulém století. Řeč je o moderních druzích tapet. Ty mohou být v jediném dílu a mohou dosahovat až rozměrů 360×254.

Jaké motivy zvolit?

Mezi nejoblíbenější motivy těchto velkých tapet na celou zeď patří v současnosti zejména motivy fotografií. Vysvětlení je jednoduché. Fotografie mají téměř nevyčerpatelné možnosti kreativity. Vždy dokážete najít takovou, která by zkrášlila váš domov. A tento druh se přenesl i do oblasti tapet. V současnosti jsou tedy oblíbené převážně fototapety. Mezi specializované prodejce fototapet na našem trhu se řadí například e-shop fototapeta.cz.

tapStovky motivů v různých velikostech

Fototapety na zeď v nabídce fototapeta.cz vás jistě překvapí svou velikostí nabídky. Najdete zde totiž stovky různých motivů fototapet. Některé mají přírodní motivy, na jiných najdete velkoměsta, na své si přijdou milovníci aut, techniky, ale i romantické vzory zde mají své zastoupení. Rozměry fototapet jsou také odlišné. Každý z vás si může vybrat takovou velikost, která by se na vaší konkrétní stěnu v domácnosti nejvíce hodila.

Kompletní nabídku najdete na www.fototapeta.cz.