Odstranění fleků a skvrn z podlahy. Čištění, voskování, nano impregnace Brno
4 min. čtení

Odstranění fleků a skvrn z podlahy. Čištění, voskování, nano impregnace Brno

Zdravím, rozhodla jsme se napsat o vynikající úklidové firmě, která mi skvěle vyčistila podlahu. O níž jsem si teda myslela, že už jí asi stejně nic nepomůže, ale řekla jsem si, že to zkusím. Moje dcera ráda kreslí a maluje a jednou se rozhodla experimentovat, z čehož jsem moc nadšená nebyla, když jsem potom viděla tuž rozlitou na podlaze. Myslela jsem si, že když to není koberec, že to půjde vyčistit bez problému, ale kdepak. V jemných záhybech plovoučky stále byly vidět modré rýhy.

Věděla jsem, že na to budu potřebovat úklidovou firmu. Proto jsme neváhala a kontaktovala jsem A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění podlah, nano impregnace Brno, na které jsem dostala doporučení od sousedky. Zaměstnanci čistili podlahy velmi profesionálně a bylo vidět, že jsou dobře proškoleni. Naše podlaha byla jako nová a po nečistotách nebylo ani památky.

Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, který udělal na našem linoleu úplné zázraky. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je další velký plus, protože se mi většinou stává, že když už mám od někoho kvalitní službu, tak jsou problémy s přesouváním termínů a tak podobně.

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Snad jen vyšší cenu, ale potrpím si na kvalitní služby, takže nemám s tím žádný problém. Když mi někdo nabídne skutečnou kvalitu, nemám problém si připlatit. A to mu lidi z A SERVIS skutečně nabízejí. Takže pokud poptáváte čištění podlah v Brně, určitě vám doporučuji tuto úklidovou firmu, protože já se dosud s lepší nesetkala.

Na hloubkové čištění koberců je nejlepší kotoučový stroj. Tepování sedaček Brno

Naše dcera ráda kuchtí, což miluje především můj manžel, protože já na to moc nejsem, vařím jen z donucení. A jednou jsme dostali chuť na palačinky a dcera se hned nabídla, že je udělá. Ale tentokrát jí to nevyšlo úplně podle jejích představ a omylem se jí povedlo palačinkové těsto vylít na zem. A bylo to blbý hlavně z toho hlediska, v kuchyni máme koberec. Snažili jsme se to vyčistit, ale protože tam máme koberec zrovna tmavší barvy, tak světlý flek od těsta byl pořád viditelný. Zkoušela jsem na to všechno možné, ale nic pořád nezabíralo.

41317965 - close-up of a woman cleaning carpet in front of man sitting on couch

Nakonec jsme se rozhodli, že si ho necháme vyčistit od odborníků. A nakonec jsme si nechali vyčistit všechny, když už jsme do toho hodlali investovat. Na internetu jsme našli firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců, sedaček Brno, kterou všichni vychvalovali, tak jsme se rozhodli kontaktovat právě je. A byli jsme s ni moc spokojení.

Koberce jsou po jejich údržbě krásně nadýchané, po flecích není ani památky a jejich barvy se prozáří. Je to jako bychom měli nové koberce. Tým zaměstnanců navíc pracoval velmi rychle a přitom pečlivě. Byli i velmi milí a zdvořilí. Prostě profesionální ve všech směrech, jak v práci, tak v jednání.

Celkově mě nenapadá nic, co bych této firmě mohla vytknout, protože jsem s nimi maximálně spokojená ve všech ohledech, takže ji všem vřele doporučuji, protože takové kvalitní služby za podle mě slušené peníze se na dnešním přesyceném trhu hledají vážně těžko, protože těch firem už je zkrátka moc. Proto doufám, že jsem přidáním své recenze někomu pomohla při výběru.