Pokojíček jako v pohádce díky veselým roletám
2 mins read

Pokojíček jako v pohádce díky veselým roletám

Dětský pokojíček by měl splňovat velkou řadu kritérií. Měl by být pohodlný, praktický a zajistit vašim ratolestem dostatečný prostor ke hrám i nezbytný pocit soukromí. Před pohledy okolí i dotěrnými sluneční paprsky mohou vaše děti nově ochránit krásné rolety z kolekce  DreamWorks&FAKRO.

Podkrovní pokojíčky pro děti jsou snem mnoha capartů i školou povinných šikulů. Množství romantických a tajuplných zákoutí ale často bývá zapomenuto díky úporným slunečním paprskům deroucím se do pokoje skrz velká střešní okna. Nejen, že je kvůli nim uvnitř veliké horko, ale také brání plnohodnotnému odpočinku a relaxaci třeba po dobrém obědě nebo náročné školní úloze.

 

Praktické řešení, které myslí na všechny

Proměňte nákup nezbytného a stínícího vybavení v zábavu, kterou ocení i vaši nejmenší! Podlehněte veselým postavičkám ze známých pohádek a pozvěte je do dětského pokojíčku. Na roletách z kolekce DreamWorks&FAKRO najdete velice oblíbené postavičky hned ze čtyř známých dětských filmů. Můžete se těšit vy i děti na:

  • Trolls (Trollové)
  • How to Train Your Dragon (Jak vycvičit draka)
  • Kung Fu Panda
  • Penguins of Madagascar (Tučňáci z Madagaskaru)

Škála motivů byla pečlivě vybrána tak, aby uspokojila nároky těch nejmenších, ale zároveň  pro jejich trochu starší sourozence.

 

Proč si pořídit právě rolety DreamWorks&FAKRO?

Kromě krásného a hravého prvku získáte díky roletám ARF i velmi dobrou ochranu před slunečními paprsky. Díky těmto roletám vytvoříte chladivé a útulné přítmí i za plného slunce. Použitý dekorativní materiál s elegantním vzhledem nepropouští světlo, a díky praktickým bočním vodícím lištám lze intenzitu zatemnění místnosti libovolně měnit. Roletu jednoduše spustíte do požadované výšky, a pak už si jen užíváte spolu se svými dětmi fascinující atmosféru uklidňujícího přítmí, ze kterého na vás budou koukat oblíbení pohádkoví hrdinové.