Poradíme vám s výběrem těhotenského oblečení

Těhotenství není jen o čekání na potomka, ale o celé proměně lidské bytosti, jak po psychické, tak i fyzické stránce. Příroda je v tomto případě mocnou čarodějkou a po dobu devíti měsíců pozvolna rodičky připravuje na očekávaný příchod. Společně s tím je nutné citlivě upravit stávající šatník. Namísto přiléhavých a upnutých modelů je třeba sáhnout po volnějších těhotenských šatech či pohodlnějších kalhotách. Jak, ale takové oblečení pro těhotné vybírat a na co se zaměřit?Pokud vám již bříško povyrostlo, je ten největší čas popřemýšlet, jak svému dítěti co nejvíce ulevit a zároveň zůstat pro sebe samotnou sexy a šik.

 

Těhotenské kalhoty

Těhotenské kalhoty jsou základem každého dámského šatníku. Jsou vyrobené z elastického materiálu, které zaručují maximální komfort a pohodlí po celou dobu těhotenství. Pokud je zakoupíte od renomovaného výrobce, získáte jistotu, že se vaše miminko nestane obětí útisku.

Těhotenské kalhoty jsou na rozdíl od klasických džínsů obdařené elastickým úpletem. Nehledejte tedy žádný knoflík ani negativně působící zip. Úplet sahá do poloviny bříška a končí decentní gumou, kterou ani nepocítíte, přes to vám kalhoty padnou jako ulité. Bříško tedy roste do elastické látky a nikde netlačí. Těhotenské kalhoty jsou vyráběné s maximálním ohledem na pohodlí vašeho miminka.

 frezie-saty

Těhotenské šaty

Těhotenské šaty disponují velkou výhodou v tom, že je nemusíte kombinovat již s žádným dalším oblečením. Aktuální nabídka těhotenských šatů je vyráběna z luxusních materiálů a zároveň lehkých materiálů. Na jejich výrobu je použita nejmodernější technologie slibující dokonalou odezvu při každém kroku.

Řasení na bříšku poskytuje dostatečný prostor pro růst. Materiálová rezerva je nedílnou součástí každých kvalitních šatů od předních výrobců. Pokud chcete mít jistotu, že za své peníze dostáváte opravdu ty nejlepší výrobky, zaměřte se na rozsáhlou nabídku modelů z oblíbené prodejny Modestia.

 

Pro více informací navštivte jejich internetové stránky na webové adrese modestia.cz.