Naprosto dokonale zářivé koberce
5 mins read

Naprosto dokonale zářivé koberce

Naše koberce dostávají opravdu zabrat. Jsme celkem velká rodina – 2 dospělí, 4 děti, 2 psi. V ložnici a dětských pokojích máme koberce s dlouhým vlasem. Bohužel už delší dobu se mi koberce nelíbí, ztratili svůj lesk a půvab a na některých místech jsou proleželé. To víte, malé děti a psi udělají své.

Před pár lety jsem se rozhodla s tímto problémem zatočit. Popravdě, moc jsem to neřešila. Na internetu mně vyjeli nějaké firmy, letmo jsem je pročetla a vybírala hlavně podle ceny.  S firmou jsme se dohodli na termínu. Pracovníci přijeli a pustili se do práce. Čistili koberce tzv. extraktorem. Práci zvládli poměrně rychle a koberce vypadaly krásně.

Po pár hodinách, kdy koberce proschli, se bohužel na několika místech objevily skvrny. Volala jsem do firmy, ale tam mi oznámili, že je to běžné. Pokud jsou koberce starší, může se to stávat. Byla jsem zklamaná a rozhodla se o čištění koberců dozvědět trochu více.

Dozvěděla jsem se, že účinnější  přístroj k čištění koberců je kotoučový stroj. Narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která čištění koberců touto metodou provádí. Byla jsem překvapená, kolik kladných recenzí se na tuto firmu vztahovalo.

Ihned jsem firmu kontaktovala, domluvili jsme se na termínu. Pracovníci přišli včas a byli velmi ochotní. Kotoučový stroj čistí koberec do hloubky, načeše vlákna koberce a špína je vykartáčována na povrch. Pomocí třímotorového vysavače je tato špína odstraněna.

Byla jsem napjatá, jak budou koberce vypadat po uschnutí. A musím říct, že to je prostě paráda, jsou jako nové, slehlá místa jsou pryč a ta zářivá barva. Byla jsem tak nadšená, že jsem do firmy zavolala a ještě jednou jim poděkovala.

Firma má výborné „know – how“, pracovníci jsou profesionálové a ví, jak na to. Za mě velké doporučení!

Profesionální mytí oken u Vás doma

Hledáte spolehlivou, flexibilní a výkonnou úklidovou firmu zajišťující službu mytí oken, která by zároveň kromě svých profesních kvalit vynikala i vstřícným přístupem?

32861912 - cups and apples on the marble worktop in front of big window.

Již dále nehledejte. Já už ji našel! Mému objevu, jak už to tak bývá, předcházelo jedno nepříjemné zjištění. A to takové, že moje maminka už ve svém věku nestačí na pravidelné uklízení celého domu. Bohužel s přítelkyní žijeme o půl republiky dále a tak není možné, abychom se o to starali my.

Sháněli jsme tedy někoho, kdo by podobné práce a činnosti zastal místo ní. Jenže to není jen tak. Tak zaprvé, a to především, náš dům není zrovna malý a oken i skleněných ploch má požehnaně…takže to prostě není práce pro jednoho člověka na hodinu za měsíc. Druhým faktorem je i jeho (ne)přístupnost, není totiž blízko žádného většího města, kde většina úklidových firem sídlí a funguje.

Nejblíže máme Prahu a sehnat nějakou, která by za Vámi vyjela několik desítek kilometrů mimo město není jen tak. Taky je potřeba spolupracovat s někým spolehlivým, s někým, komu můžete věřit nejen to, že odvede svoji kvalitně svoji práci, ale také se ho nebudete bát pustit do domu za starší paní, když je tam sama.

Všechny tyhle faktory nám hodně stěžovaly hledání vhodných kandidátů, protože každý měl jen něco, ale vždy minimálně jednu z těchto tří nejdůležitějších věcí postrádal.

Po vyzkoušení několika firem jsme konečně na internetu narazili na tu, která se o pár dní později stala naším šampiónem. Nebyla to žádná jiná společnost než A SERVIS LIPKA, s.r.o., na kterou jsme právě online četli samou chválu. A recenze nelhaly, opravdu jsou dobří!