První vrásky? Vypořádejte se s nimi včas!
3 min. čtení

První vrásky? Vypořádejte se s nimi včas!

I když bychom si rády myslely, že žádný z našich narozeninových dortů nikdy neponese víc než 30 svíček, a že se nás problém jménem vrásky nikdy týkat nebude – někde v koutku duše víme, že to rozhodně není pravda.

Jak věk přibývá, naše pokožka ztrácí na pružnosti, ztenčuje se a dehydratuje. Dobrá péče ji tedy především vyživí a dodá jí svěžest. A jak na to? Začít musíme svou každodenní rutinou ihned po probuzení.

 

Chladná voda pomáhá

Pravidelná péče o kůži je při úspěšném boji s vráskami absolutním základem. A to už od rána, kdy je dobré si obličej a dekolt omýt chladnou vodou a poté jen lehce osušit ručníkem. Takto „připravená“ kůže bude totiž ochotnější vstřebávat všechny krémy a jejich účinné látky.

 

Odstraňujte nečistoty

Micelární nebo čistící vodu používejte i ráno pro odstranění nočních nečistot a mazu, teprve poté aplikujte sérum a po něm případně krém. Večer doporučujeme ten samý postup – jen čištění musí být o něco důkladnější.

 

Aplikujte správně

Věděli jste, že u kosmetiky je aplikace stejně důležitá jako její složení? Lehká masáž je tím správným postupem po všechny produkty – ať už má podobu vklepávání nebo krouživého pohybu. Nenapomeňte přitom ani na dekolt a krk – použít na ně můžete stejné krémy jako na obličej.

Vyberte si šikovné kosmetické pomocníky

A jak by měla vypadat ta správná kosmetika bojující proti prvním známkám stáří? Vysoký obsah přírodních látek a přívětivá cena, díky níž ji budete mít stále po ruce – to jsou ta jediná správná kritéria! Musí samozřejmě vyhovovat i vaší pokožce. Vyzkoušejte třeba přírodní olivový krém proti vráskám Ziaja, který účinně vyživuje, hydratuje a regeneruje pokožku. Do boje nasazuje hned tři aktivní látky: Koenzym Q10 , olivový olej a olej canola.

Obáváte se nepříjemných vrásek na rukou? Pak i jim věnujte tu správnou péči. Aktivní projasňující krém na ruce Ziaja Lifting solution si poradí s redukcí vrásek i pigmentových skvrn a dokáže regenerovat pokožku poškozenou opalováním, což se po létě jistě hodí. Objevte ještě více skvělých tipů na Ziaja.cz.