Skvrny a fleky na koberci od barvy vyčistí tlakový tep. Čištění koberců Brno
4 min. čtení

Skvrny a fleky na koberci od barvy vyčistí tlakový tep. Čištění koberců Brno

Většinou si nechávám barvit vlasy od kadeřnice, tentokrát jsem si ale řekla, že to zvládnu sama. Byl to takový trochu experiment, který jsem si ale mohla při zpětném pohledu raději odpustit. Barva samozřejmě po nanesení musí nějakou dobu působit. Nechtěla jsem ale ztrácet čas čekáním v koupelně, a tak jsem šla alespoň trochu poklidit do obývacího pokoje. No nebylo to moc praktické, nechtěla jsem dělat moc prudké pohyby, abych něco barvou ještě neušpinila, to mě ale moc nezachránilo.

Nejdřív jsem si nevšimla ničeho, raději jsem se co nejdříve vrátila zase zpět do koupelny. Když jsem se po všech procedurách zase vrátila do obýváku, zaujalo mě pár skvrn na koberci, které tam předtím nebyly. Ouha. Přece jen mi barva z vlasů ukápla a já ji ani nestihla vyčistit před zapitím do koberce. To jsem tomu dala, říkala jsem si.

Dcera mi ale poradila úklidovou firmu, která mi jistě spolehlivě s mým problémem pomůže. Ano, firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Brno, byla opravdu velice schopná. Ani nevadilo, že šlo jen o pár malých skvrn. Na co bych já nestačila, firma zvládla vážně dokonale. Moc jsem se bála, že skvrny už na koberci zůstanou. Ale nestalo se tak.

Firma A SERVIS LIPKA se s nimi spolehlivě rozloučila. A cena za tuto pomoc byla opravdu mizivá. I tak se ke mně ale firma chovala velmi slušně a s velkou ochotou.

Úklidovou firmu A SERVIS LIPKA si jistě zapamatuji, nakonec je možná i dobře, že jsem její služby potřebovala. Doporučuji tuto firmu i ostatním.

Nechat mytí oken na profesionálech se vyplatí

Chtěl jsem se loni před Vánocemi vyhnout celému tomu předvánočnímu šílenství s nakupováním dárků, uklízením, pečením a dalšími přípravami na svátky, takže jsem manželce navrhl, že bychom si mohli jednou Vánoce pořádně užít v zahraničí. Měl jsem naplánovanou krásnou dvoutýdenní dovolenou. Manželce se můj návrh líbil tak na půl, nemohla se smířit s tím, že by na svátky neměla uklizeno.

17768187 - cleaning the window with squeegee for glass

Na velký úklid už moc času nezbývalo, rozhodli jsme se, že si alespoň v něčem necháme pomoct od profesionálů. Máme velký dům a spoustu oken, vzdali jsme se tedy jejich mytí a hledali firmu, kterou tím pověříme. Manželka nechtěla jen tak někoho, říkala, že když už to máme platit, tak to chce pořádně. Výborné hodnocení od zákazníků jsme našli u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno.

Už naše první domluva s nimi dopadla na výbornou. Nebyl problém se domluvit na kteroukoli denní dobu, takže jsme nemuseli přeorganizovávat své programy.

Mycí četa přijela na čas, byli moc milí a bez zbytečných průtahů se pustili do práce. Poctivě vyčistili každou plochu, samozřejmě i s rámy a parapety. Pracovníci nám vysvětlili, že na leštění skel nikdy nevyužívají leštící přípravky, protože ty vždycky zanechají nějaké ty šmouhy. Místo toho leští okna za sucha bavlněnou plenou. Je to sice náročnější, ale okna by pak měla zůstat déle čistá.

S jejich prací jsme byli spokojení a byli jsme zvědaví, jak budou okna vypadat, až se vrátíme z dovolené, na kterou jsme s klidem mohli odjet, protože veškerý úklid jsme i díky firmě A SERVIS stihli. Když jsme se vrátili, okna byla opravdu stále krásně čistá. S manželkou jsme se rozhodli, že služeb firmy A SERVIS budeme využívat častěji, ušetří nám to čas a věděli jsme, že sami bychom takových výsledků stejně nikdy nedosáhli.