Skvrny od barvy na vlasy a rezistentní fleky řeší rotační tep. Čištění koberců Praha 1
5 min. čtení

Skvrny od barvy na vlasy a rezistentní fleky řeší rotační tep. Čištění koberců Praha 1

Už druhý rok mám kamarádku, kadeřnici, která se mi každý měsíc stará o vlasy. Jelikož bydlí v bytě, dva vchody vedle mě, vždy se domlouváme tak, že přijde ke mně domů a pečuje o mé vlasy zde. Opět přišel den, kdy měla dojít. Vše jsem nachystala, kamarádka pak přišla a pustila se do mých vlasů. Také mělo dojít i na barvení, jelikož se mi už původní barva skoro vymyla. Kamarádka si tedy v koupelně začala míchat barvu v misce. Když s ní ale šla přes obývací pokoj do kuchyně, kde mě vždy stříhá a barví, zakopla, miska jí vyklouzla z ruky a vyklopila se na koberec.

Ihned jsem zareagovaly a pustily se do čištění skvrny. Opravdu jsme se snažily, nicméně se nám to úplně dle našich představ nepovedlo. Řekla jsem si, že to později zkusím znovu, až mě dodělá vlasy. Ano, zkusila jsem koberec čistit ještě jednou, ale nepovedlo se. Skvrna se zapila do koberce a nedařilo se mi ji odstranit.

Musela jsem tedy přejít k řešení, kdy si na tento problém zavolám profesionální výpomoc. Firmu, která mi profesionálně vyčistí koberec. Na internetu jsem tedy hledala a našla jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců tlakovým tepem Praha 1. Rozhodla jsem se pro tuto firmu, jelikož měla spousty kladných hodnocení a ohlasů ze strany spokojených zákazníků. Také měli velice příjemnou cenovou nabídku, takže jsem neváhala a firmu jsme zkontaktovala.

S moc milou slečnou jsme po telefonu domluvili termín realizace mé poptávky, také řekla konkrétní cenovou nabídku, odpovídající mé poptávce. Nakonec mi ještě sdělila, jak probíhá práce jejich zaměstnanců při čištění koberců.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS, donesli do bytu těžký kotoučový stroj a pustili se do práce. A ono se jim to opravdu povedlo. Nejen, že koberec krásně vyčistili, opět vypadal jako nový, krásně voněl, byl vydezinfikovaný, ale především, skvrna po barvě na vlasy byla pryč.

S firmou jsem byla velice spokojená a vřele doporučuji. Skvělá komunikace, cenová nabídka i odvedená práce, to je pro mě firma A SERVIS LIPKA.

Renovace podlah strojním čištěním. Voskování, nano impregnace Praha

Vlastním obchůdek s dárkovými potřebami. Prostory si vlastně jen pronajímám, ale to nic nemění na tom, že se o jejich úklid musím postarat sama. Údržba prostor je velmi důležitá. Obzvlášť podlaha se snadno opotřebuje. Trpí hlavně v nepříznivém počasí, kdy zákazníci dovnitř nanosí spoustu nečistot. Pravidelně ji umývám, ale vždy to nestačí. S některými skvrnami si prostě jen tak snadno neporadím, ale i celkově už podlaha nevypadala v poslední době nejlépe, což mému obchodu moc dobrou vizitku nedělalo.

47639531 - empty top of wooden floor and natural stone wall background

Hezké prostředí je jedna ze základních důležitostí. Proto jsem se rozhodla, že podlaha potřebuje rekonstrukci. I když rekonstrukce je asi moc silný výraz. Nakonec mi do nosu cvrnkla úklidová firma, která mi připadala ideální. Nabízela i voskování podlah, což mě dřív ani nenapadlo, ale po větším prozkoumání se to zdálo jako dobrý nápad.

S úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace, voskování, čištění podlah Praha, jsme se tedy dohodli. Domluva s nimi byla jedna radost. Za pár dní jsem firmu mohla vítat. Bylo velice chvályhodné, jak rychle mi vyhověla. Čištění zastal jeden pracovník, který byl velmi šikovný, očividně odborník ve svém oboru. A jako profesionál se i choval. Podlaha po vyčištění vypadala zhola jinak, celá místnost díky tomu prokoukla. Voskování jsem nakonec odložila na později. S podlahou jsem byla spokojená a větší výdaje se mi dělat už nechtělo. Určitě voskování do budoucna ale vyzkouším.

S firmou A SERVIS LIPKA jsem spokojená. Odvedla opravdu dokonalou práci. Všechny nečistoty zmizely a má podlaha teď jen září. Ráda těchto služeb využiji i jindy.