Spolehlivé mytí oken a práce ve výšce v Brně

0

Není to tak dávno, co jsme se z našeho rodinného domku odstěhovali do bytu v centru Brna. Doma jsme však nechali moji maminku, protože se jí už na stará kolena do víru velkoměsta vracet nechtělo, což chápu. Problém je ale v tom, že už přeci jen není nejmladší a nezastane toho už tolik, jako dřív. S nějakou základní údržbou a pravidelným úklidem si sama doma poradí, ale máme u nás vysoká okna. No a lézt v jejím věku na štafle není zrovna dvakrát bezpečné. A protože se občas kvůli pracovním povinnostem či dětem nedostaneme na návštěvu i pár týdnů, tak jsme potřebovali sehnat někoho, kdo by u nás provedl mytí oken, aby se o to maminka nemusela starat a my se o ni nemuseli bát.

Soused z vedlejšího bytu nám doporučil firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která mu prý myla okna ve firmě. Řekli jsme si, že to vyzkoušíme. Důležité pro nás kromě perfektního provedení dané práce bylo i to, aby se dalo na zaměstnance spolehnout, protože dneska není úplně moudré pouštět si do domu  jen tak někoho, tím spíš, když je tam maminka sama.

Mytí jsme pro jistotu poprvé domluvili na víkend, abychom na to dohlédli. Podruhé jsme pak už nechali pány pracovat normálně v týdnu. Samozřejmě, že jsme měli obavy z toho, jak to dopadne. Naštěstí pánové potvrdili, že náš soused nám dal správný tip. Spolupráce se zaměstnanci A SERVISU je přímo ukázková, ať už co do výsledku, rychlosti provedení práce, či již zmíněné spolehlivosti. A maminka? Prý by ta okna takhle dobře neumyla ani ona sama.

Mezinárodní firma s kvalitní a dosud nepřekonanou metodou čištění koberců a čalounění v Brně

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. realizuje pravidelně se opakující nebo nárazové či jednorázové hloubkové vyčištění koberců a podlah strojovou metodou. Zakázky strojového čištění koberců a podlah provádí nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. V těchto zemích má pobočky pro své zahraniční klienty. Odzkoušená a spolehlivá strojová metoda čištění koberců a podlah zaručí velmi kvalitní a důkladné odstranění nečistot ze struktury koberce.

Ke strojovému čištění koberce a jeho důkladné dezinfekci používají pracovníci A SERVISU vysoce účinnou chemii BOSCH RTS. Tu aplikují do koberce a nechají ji několik minut působit. Chemie na sebe naváže veškeré nečistoty i z hluboké struktury koberce. Následně kartáčují nečistoty kotoučovým strojem GHIBLI. Tímto je koberec zbaven všech nečistot. Tento stroj se k vláknům koberce chová velmi šetrně, má totiž 12 cm dlouhé a velmi měkké štětinky. Pro odstranění vykartáčované nečistoty a vlhkosti je v poslední fázi použit vysoce výkonný vysavač AS59. Koberec je po vysátí sice téměř suchý, ale je vhodné jej nechat ještě několik hodin doschnout a odpočnout.

02 Koberec_podlaha_vyčištěné

Firma A SERVIS realizuje veškeré úklidové služby flexibilně. Její pracovníci jsou schopni čistit koberec v čase, kdy je vaše společnost mimo provoz, aby do druhého dne mohla být znovu uvedena do chodu, bez jakéhokoliv možného omezení provozu. Čištění koberců je po předchozí domluvě prováděno buď ve skupinkách nebo se rozdělí na etapy. Pracovníci A SERVISU doporučují nechat koberce hloubkově vyčistit minimálně 1x – 2x do roka.

Strojovou metodou nejsou čištěny pouze koberce, ale také podlahy – kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Pracovníci firmy mají k dispozici různé druhy chemií. Tyto chemie se liší tak, že na každou podlahu působí jinou silou. Zakázky na čištění podlah jsou zajišťovány v restauracích, obchodních domech, kancelářích, institucích, úřadech, školách, nemocnicích, residencích, bytech a domech. Podlaha je po několikaminutovém působení kartáčována kotoučovým strojem o váze 40 kg. Pokud je tato váha malá, tak se použije ještě 10 – 15 kg závaží a na jeho hlavu se zvolí jeden ze dvou nástavců – držák padů a silonový kartáč. Po důkladném čištění podlahy je vše odsáto vysoce výkonným vysavačem a poté je chemie deaktivována čistou vodou.

A SERVIS vám nabízí a realizuje i další úklidové služby – denní a pravidelné úklidy, odstranění graffiti, aplikace antigraffiti ochrany na fasády, strojové čištění čalounění a sedaček, voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG, čištění markýz látkových i plastových, čištění žaluzií, mytí oken a výloh, odstranění přebytečných reklam, bannerů a zatvrdlých nečistot, aplikace GlasProtect – hydrofobní nanotechnologie, úklidy po řemeslnících, malířích a po stavebních pracích a rekonstrukcích, opravy fasád po útoku vandalů při odstranění graffiti.