Suché šampony Batiste vrátí vaše vlasy znovu do formy
2 min. čtení

Suché šampony Batiste vrátí vaše vlasy znovu do formy

Mastné vlasy bez objemu – to je pohled, který čas od času překvapí při pohledu do ranního zrcadla každou ženu. Co ale dělat, když na nezbytnou hygienu a další úkony máte sotva několik minut? Klasicky si vlasy umýt rozhodně nestihnete, ale s mastnotou lze bojovat i jinak. Suché šampóny Batiste vám ukáží tu správnou cestu.

Produkty Batiste jsou nejoblíbenějšími suchými šampóny na našem trhu. Uživatelky si získaly především snadnou aplikací, pestrou paletou vůní a úzkou specializací. Značka batiste se totiž na výrobu suchých šampónů specializuje a ačkoli v jejím portfoliu nenajdete pouze ty, je v tomto oboru absolutní špičkou.

 

Suchý šampon Batiste pro všechny typy vlasů

Suché šampóny Batiste mají při použití hned několik výhod. Tou nejpodstatnější je určitě úspora času, ale ocení je i ženy s velmi krátkými vlasy, kterým jejich umytí a následné vysušení zabere sotva deset minut. Každodenní umývání totiž vlasům nesvědčí – oslabují se a lámou. Suché šampóny jsou proto skvělou alternativou a mnoho žen tvrdí, že po jejich aplikaci vypadají jejich vlasy dokonce lépe než po běžném umytí.

vystrizek

Při výběru tohoto typu šampónu je třeba zohlednit především barvu a strukturu vašich vlasů. Na tmavých a nepoddajných vlasech se někdy může vytvořit našedlý film, pokud zvolíte nevhodný produkt.

Dalším důležitým bodem je správná aplikace. Vlasy musí být vždy rozpuštěné. Šampón je třeba aplikovat ze vzdálenosti 30 cm a to ve všech směrech. Je tedy ideální vlasy rozdělit na prameny nebo se při aplikaci předklonit. Nakonec stačí šampon vmasírovat na celou pokožku hlavu a vlasy důkladně rozčesat.

Opět získáte vlasy, které budou mít tvar a styl, takže můžete v klidu vyrazit do práce nebo do školy. Váš neobvyklý ranní rituál zaručeně nikdo neodhalí. Suché šampony Batiste za skvělé ceny koupíte v internetové parfumerii Elnino.cz