Suchý olej má magické účinky pro vaši pleť
2 min. čtení

Suchý olej má magické účinky pro vaši pleť

Spojení slov olej a suchý nám na první dojem moc dohromady nejde. Olej v nás vyvolá spíše pocit mastnoty a potřeby dlouhých minut, než se můžeme obléknout. Právě proto je suchý olej revolucí v kosmetickém průmyslu.

Oleje z různých jader nebo květů naší pleti prospívají a rádi je používáme pro hydrataci i hebký vzhled. Po použití ale musíme u většiny druhů olejů dlouhou dobu počkat, než se vstřebá mastnota, a teprve poté je možné se začít oblékat nebo líčit. Olej zkrátka potřebuje svůj čas a cokoli, co dovede jeho použití zpříjemnit, je vítáno. Legendární suchý olej Huile Prodigieuse uvedla na trh v roce 1991 zakladatelka společnosti Nuxe Aliza Jabéz a okamžitě se stal hitem kosmetického světa.

Tento jedinečný produkt má multifunkční využití a proto si dokázal získat srdce mnoha uživatelů po celém světě. Díky svému složení téměř výhradně z přírodních surovin skvěle regeneruje, vyživuje a chrání pleť i vlasy, použít jej můžete i pro masáže nebo pečující zábal. Suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse je obohacen o vitamín E, neobsahuje silikony, konzervanty ani syntetické minerální oleje a v jeho složení najdete 6 vzácných olejů – z makadamových ořechů, lískových ořechů, brutnáku lékařského, sladkých mandlí, třezalky a kamélie.

Olej z kamélie japonské je jedním z nejluxusnějších a také nejvíce vonných přírodních olejů. Okrasná květina, jejíž květy se hojně využívají jako ozdoba plesových šatů, je bohatým zdrojem omega kyselin a vitamínu F a skvěle vyživuje vlasy. Brutnákový olej má hydratační účinky a je vhodný i pro alergiky a mandlový dokonale regeneruje a dodává pleti i vlasům energii. Suchý olej od Nuxe je jedinečný právě pro své složení a účinky. A i když se ho mnoho výrobců snaží napodobit, originál zůstává jen jeden. Z pohodlí svého domova ho koupíte na www.parfemy-elnino.cz a již za pár dní můžete své pleti i vlasům dopřát to nejlepší. Po horkém létě si to jistě zaslouží.