Účesy v pohybu
2 mins read

Účesy v pohybu

Baví vás sportovat, ale vaši snahu zlepšovat výkony kazí poletující a otravné vlasy, které vám padají do očí? I během sportu mohou vypadat vlasy upraveně. Vyzkoušejte zajímavé účesy, které si zamilujete.

Jógový culík

Patříte-li mezi propagátorky pomalých forem cvičení, jako je jóga či pilátes, pak si na hlavně vytvořte pevný drdůlek z copu. Vlasy vás tak nebudou rozptylovat během pomalých asán a vy si budete moci užít cvičení dosyta. Jak na to? Vlasy si vyčešte hřebenem na vlasy do vzhledného culíku a upleťte klasický cop ze tří pruhů až ke konečkům vlasů. Cop obtočte okolo gumičky a spojte vlásenkami. Pokud máte nastavené vlasy, pak použijte speciální hřebeny na prodloužené vlasy a vlasy omotejte tak, aby nebyly vidět napletené copánky vlasů.

Pro aktivní dlouhovlásky

Do fitness centra nebo na běh potřebujete stažené vlasy, které vám nebudou překážet a zajistí bezpečné cvičení na strojích. Jak vykouzlit trendy účet? Bude se vám hodit žehlička na vlasy, díky níž vlasy vyrovnáte a připravíte do staženého culíku. Pomoci si můžete i gelem, tužidlem nebo vyzkoušejte lak na vlasy. Pomocí gumiček pak vytvořte z vlasů bochánky. Experimentujte a vymýšlejte nové vlastní vlasové kreace, které vám bude každý na sportovišti závidět.

Jaký účes ocení tanečnice nebo milovnice kardio cvičení? Upravený dojem vykouzlí dvojité copánky sepnuté v zadní části hlavy. Budete potřebovat fixační doplňky pro vlasy, které můžete vybírat online na www.puls.cz. Pro dokonalý vzhled oddělte z přední boční strany proužek vlasů, který sepněte do gumičky v zadní části hlavy. Totéž udělejte s dalším bočním pramínkem tak, aby vám do obličeje nepadaly žádné vlasy. Zbytek vlasů by měl být vyčesaný dozadu a je pouze na vás, zda je vzadu všechny sepnete nebo necháte volně. I během sportu můžete vypadat krásně, udělejte maximum pro výsledný efekt a pohrajte si se svými kadeřemi.