Víte, že v Praze, v Kladně i v Říčanech fungují Maxíkovy jazykové školky?
2 min. čtení

Víte, že v Praze, v Kladně i v Říčanech fungují Maxíkovy jazykové školky?

Jestliže máte více malých dětí a už jste se o jesle nebo mateřské školky dříve zajímaly, možná už jste na Maxíkovy jazykové školky narazili? První z nich přišla na trh již v roce 2008 / 2009 a od té doby se pyšní hezkým nárůstem poboček. Je jich celkem 9, z toho sedm v Praze, jedna v Říčanech a jedna v Kladně. Patří mezi oblíbené školky Praha a o tom, co říkají rodiče dětí, které zde chodí či chodily, se můžete přesvědčit díky referenčním dopisům na webových stránkách jazykova-skolka.cz.

 

Maxíkova jazyková školka a podpora talentu i nadání

Kdo z nás by si nepřál, aby jeho dítko chodilo do jeslí a školky, kde se mu bude personál individuálně věnovat s ohledem na jeho potřeby a přání? Právě to Maxíkova jazyková školka nabízí, a to vše „se srdcem na dlani“.

Soustředí se zde na rozvoj potenciálu dětí od 12 měsíců do 7 let věku. Právě individuální přístup umožňuje se dětem lépe věnovat i rozvíjet talent a nadání. Výuka ve všech stávajících školkách i jesličkách probíhá také v anglickém jazyce, a to za účasti kvalifikovaných učitelek včetně rodilých mluvčí a zdravotních sester. Tematické okruhy, stejně jako umělecké a pohybové aktivity jsou složeny tak, že korespondují s Rámcovým výchovně – vzdělávacím programem.

 

Cena školného v Maxíkově školce

Kupříkladu mateřská školka Kladno, která je v provozu od roku 2018, a je skutečně krásné zvenku i zevnitř, nachází se zde mnoho hraček, edukativních pomůcek, zahrádka, kvalitní vybavení a další, měsíčně stojí od 6 995 Kč včetně stravného a hygienických potřeb dítěte. Cena se odvíjí od věku dítěte.

Děti mohou nastoupit od 12 měsíců věku (dle kapacity a možností školky), je zde možné splnit povinnou předškolní docházku a nastoupit na ZŠ přímo ze školky, strava je dětem podávána ve zdravé a vyvážené podobě od firmy BIONEA…

Více na jazykova-skolka.cz.