Vtipná body pro miminka

0

Jestliže čekáte přírůstek do rodiny, tak už určitě postupně pořizujete pro něho výbavu. Ono se to nezdá, ale je toho poměrně hodně, co je třeba pro miminko koupit. Nejvíce se v nakupování vyžívají maminky, případně nastávající babičky. A nejblíbenější součástí dětské výbavy je oblečení. Jaká je nabídka na trhu?

Hezký dárek do porodnice

Dětských oděvů potřebuje malé miminko poměrně hodně, protože se často převléká. Málokdy vydrží v jednom body celý den. A tak je dobře, je-li jich nakoupeno do zásoby. Dětská vtipná body mohou být i vhodným dárkem pro novorozence, i když on ještě z toho nemá takovou radost. O to větší ji bude mít jeho máma. V obchodech najdete body v různých barvách i designu. Vždy si však při jeho výběru pohlídejte materiál, který by měl být ze 100% bavlny. Ta je k dětské jemné pokožce šetrná a nedráždí ji.

Jakou velikost body vybrat?

Dětské velikosti začínají na číslech 50 a 56 a jsou určené pro právě narozené kojence. Pokud se rozhodnete vtipná body pro miminka pořídit, pak vězte, že z této velikosti děti nejrychleji vyrůstají. Nevadí, když koupíte body větší, protože je to kousek oblečení, který dítě obléká poměrně dlouho – minimálně do jednoho roku, čemuž odpovídá velikost 75 až 80. Jedná se o praktický oděv, který miminko nikde netlačí a neškrtí, příjemně se nosí a je pohodlný.

Raději růžovou, nebo modrou?

Co se týká výběru barvy, tak s bílou nikdy nic nepokazíte. Růžová je tradiční pro holky, modrá zase pro kluky. Anebo vsadíte na aktuálně moderní šedou, která ve spojení s bílou barvou působí pěkně a je vhodná pro obě pohlaví. Některé maminky nerady oblékají své holčičky jen do růžové, nebo chlapce do modré a líbí se jim různé designové kousky, o které není na trhu nouze. Stačí si jen projít nabídku obchodů a určitě narazíte na body, které vám ihned padne do oka.