Vtipná body pro miminka
2 min. čtení

Vtipná body pro miminka

Jestliže čekáte přírůstek do rodiny, tak už určitě postupně pořizujete pro něho výbavu. Ono se to nezdá, ale je toho poměrně hodně, co je třeba pro miminko koupit. Nejvíce se v nakupování vyžívají maminky, případně nastávající babičky. A nejblíbenější součástí dětské výbavy je oblečení. Jaká je nabídka na trhu?

Hezký dárek do porodnice

Dětských oděvů potřebuje malé miminko poměrně hodně, protože se často převléká. Málokdy vydrží v jednom body celý den. A tak je dobře, je-li jich nakoupeno do zásoby. Dětská vtipná body mohou být i vhodným dárkem pro novorozence, i když on ještě z toho nemá takovou radost. O to větší ji bude mít jeho máma. V obchodech najdete body v různých barvách i designu. Vždy si však při jeho výběru pohlídejte materiál, který by měl být ze 100% bavlny. Ta je k dětské jemné pokožce šetrná a nedráždí ji.

Jakou velikost body vybrat?

Dětské velikosti začínají na číslech 50 a 56 a jsou určené pro právě narozené kojence. Pokud se rozhodnete vtipná body pro miminka pořídit, pak vězte, že z této velikosti děti nejrychleji vyrůstají. Nevadí, když koupíte body větší, protože je to kousek oblečení, který dítě obléká poměrně dlouho – minimálně do jednoho roku, čemuž odpovídá velikost 75 až 80. Jedná se o praktický oděv, který miminko nikde netlačí a neškrtí, příjemně se nosí a je pohodlný.

Raději růžovou, nebo modrou?

Co se týká výběru barvy, tak s bílou nikdy nic nepokazíte. Růžová je tradiční pro holky, modrá zase pro kluky. Anebo vsadíte na aktuálně moderní šedou, která ve spojení s bílou barvou působí pěkně a je vhodná pro obě pohlaví. Některé maminky nerady oblékají své holčičky jen do růžové, nebo chlapce do modré a líbí se jim různé designové kousky, o které není na trhu nouze. Stačí si jen projít nabídku obchodů a určitě narazíte na body, které vám ihned padne do oka.