Díky dekoracím bude dětský pokoj vypadat vesele a hravě
2 mins read

Díky dekoracím bude dětský pokoj vypadat vesele a hravě

Rádi děláte svým dětem radost tím, že je překvapíte novým povlečením s postavičkami, které mají rády? Anebo jste jim do pokojíku pořídili koberec plný silnic, parkovišť, semaforů, přechodů pro chodce atd., aby si měli neustále na co hrát a vymýšlet kdejaké scénáře a příběhy? Pokojík dětí můžete vybavit mnoha dekoracemi, z nichž budou „uneseny“ ony i vy.

Rozsviťte světýlka

Děti milují světýlka. Ne hlavní světla, i když i lustr může být cool, když vypadá jako letadlo… My ale mluvíme o menších světýlkách. Buď můžete zeď dekorovat nočním světýlkem, např. měsíčkem, nebo bílým mráčkem, ale také krásnou barevnou girlandou, kterou tvoří 20 LED světýlek ve větších koulích. Tyto světelné koule jsou lehounké a dají se umístit na garnýž, poličku, také na pelest dvoupatrové postele a podobně. Použít je můžete denně, nebo na speciální příležitosti. Taková dekorace do dětského pokoje potěší malé i velké.

Zajíčci, kde se podíváš

Velmi oblíbené jsou zvířátka, kupříkladu zajíčci. Koupit můžete samolepku na zeď, na níž bude právě roztomilý zajíček. Anebo pokladničku ve tvaru zajíce. I noční světýlka jsou k dostání ve tvaru malého zajíce. A když k tomu přidáte i povlečení s milými „ušáky“ a jednoho skutečného plyšového na polštářek, aby se ratolesti dobře usínalo, pokojík i postel budou jeho oblíbenými místy.

Aby děti rády uklízely hračky

Mnoho dětských pokojů je na tom stejně: děti neláká uklízet, protože to nejde udělat rychle a jednoduše. Přitom úložné boxy a koše na hračky jsou výbornou možností, jak děti naučit uklízet menší i větší hračky. Což takhle bílý kovový koš na plyšáky? Anebo látkový box na hračky s ježkem indiánem?

Když se bude pokoj dítku líbit, bude jej chtít udržet čistý a hezký. Proto jej zařizujte společně, a když to bude možné, berte ohled na jeho přání.