Začínáte s líčením? Paleta očních stínů vám udělá skvělou službu!
3 mins read

Začínáte s líčením? Paleta očních stínů vám udělá skvělou službu!

Zkušené ženy říkají, že na líčení očí nic není. Ale i ony by své první nesmělé pokusy nejraději odeslaly do říše zapomnění. Teorie opravdu není složitá, ale praxe bude chtít trochu cviku. A jak nejlépe na to?

Pro začátek si pořiďte širokou paletu očních stínů, abyste si mohli na vlastní kůži vyzkoušet co nejvíce kombinací a nebát se experimentovat. Doporučujeme třeba 2K COLOURFUL EYES obsahující 98 různých druhů očních stínů, se kterými se můžete dosytosti vyřádit. Začátečníci a mladé dívky plně ocení jejich snadnou smývatelnost, jednoduchou aplikaci a množství možností, které nabízejí.

 

Čím se řídit při líčení?

Kvalitní stíny ale nestačí, pro začátek byste si měli zapamatovat několik základních pravidel:

·         Zesvětlená místa po nalíčení vystupují a vypadají širší.

·         Tmavá místa se naopak stáhnou do pozadí a vypadají kratší.

·         Změna jedné linie znamená i změnu kolmice, která na ni navazuje – jestliže prosvětlíte střed obličeje, docílíte jeho vystoupení (faux pas, pokud oplýváte klasickými buclatými křivkami barokních andělíčků).

·         Oči by měly i po líčení působit dojmem, že se mezi ně vejde ještě jedno oko stejné velikosti – není dobré oči příliš zvětšovat ani zmenšovat.

 

Pohrajte si s velikostí očí

Někdy ale může i malý důraz na detail vést k žádoucím výsledkům. Jestliže máte od přírody malé oči, které se v obličeji ztrácejí, můžete jim pomoci vystoupit. Levné palety očních stínů poskytují dostatečný prostor k objevení té správné kombinace. Malé oči vždy stínujte tak, aby k nim světlé barvy byly blíže než tmavší odstíny. Tmavá barva by pak nikdy neměla dosahovat až k obočí.

makeup-trading-schmink-510-darkova-kazeta-pro-zeny-complete-makeup-palette-33226

K problému velkých a vykulených očí, které trápí hlavně dospívající dívky, je třeba přistupovat přesně opačně. Prostor mezi očima také lehce prosvětlete pudrem a hodit se může i mírné dokreslení obočí na jeho vnější straně.

Levné palety očních stínů Makeup trading dobře poslouží ihned, jakmile získáte o svém vhodném typu nalíčení alespoň základní představu. Nabízejí mnoho variant obsahujících vše od samotných očních stínů až po nezbytné příslušenství. Oceníte i praktické dárkové kazety a kvalitní provedení jednotlivých sad. Právě teď můžete vše výhodně zakoupit v internetové parfumerii Elnino.cz.