Jak vybrat dárek pro muže
4 mins read

Jak vybrat dárek pro muže

Vybrat dárek pro muže se jeví občas jako opravdu nadlidský úkol. Muži si totiž příliš nepotrpí na praktické dárky, pokud něco opravdu potřebují, tak si to raději koupí sami a často šetří mnohem víc než ženy. Co tedy muži vybrat tak, aby ho to opravdu potěšilo?

 

Jaké dárky se hodí

Dárky, které muži dokážou ocenit, se dělí do několika kategorií. V kategorii praktických dárků je dobré zmínit jedlé dárky, alkoholové dárky a další dárky pro muže, které muži uvítají, spotřebují a nebudou jim tak doma zabírat místo. Další kategorií jsou hračky a různé technické vymoženosti, gadgets a hračky pro dospělé. Poslední kategorií jsou originální, vtipné a nápadité dárky.

 

1) Praktické dárky

Muži, až na určité výjimky, všeobecně nemají rádi nákupy oblečení, spodního prádla, obuvi a dalších praktických a potřebných součástí šatníku. Pokud chcete kamaráda, bratra nebo svůj protějšek překvapit, tak mu kupte vtipné oblečení s potiskem, můžou to být trenýrky, zástěra nebo třeba tričko. Spojíte tak praktický dárek s nápadem a uvidíte, že takovým dárkem opravdu zabodujete.

 

2) Technické vychytávky

Oblíbenou kategorií dárků, kterými muže často potěšíte, jsou technické vychytávky a různé moderní vymoženosti. I když jsou muži dospělí, uvnitř často zůstávají dítětem a jejich dětská duše touží po hraní. Abyste potěšili toho malého chlapce uvnitř, tak se nebojte svého milého obdarovat společenskou nebo klidně erotickou hrou, hlavolamem nebo jinou hračkou nejen pro děti, ale také pro dospělé. Muži ocení také sportovní dárky nebo dárky podle hobby.

 

3) Originálně a vtipně

Originálním a vtipným dárkem pak zaujmete snad úplně nejvíc. Tento druh dárku můžete spojit se zážitkem. Nebojte se svému partnerovi darovat například lampión štěstí a poté naplánovat noční dobrodružství a lampion zároveň vypustit i se společným přáním. Skvělým tipem jsou také vtipné a lechtivé dárky, které pobaví a navíc je můžete opět společně použít třeba večer, před spaním.

 

Podle čeho vybírat

Pokud chcete vybrat opravdu správně a darovat dárek, na který obdarovaný jen tak nezapomene, tak jej dobře vnímejte, poslouchejte, co vám říká a poznejte jej tak, abyste nesáhli vedle. Vyhněte se dekoračním dárkům, soškám, svíčkám a také vybavení do domácnosti, vždy se snažte, aby dárek vyjadřoval také city, bylo vidět, že jste si na něm dali záležet a podpořte muže dárkem v tom, co má rád.

 

Speciální tip

Většina mužů opravdu miluje vtipy a ocení tak legrácky, kterými může být třeba velmi oblíbený dálkový ovladač na ženu, vtipná cedulka s nápisem nebo třeba vychytávky a dárky do kanceláře, kterými pobaví nejen sebe, ale také své kolegy.

S těmito radami již jistě budete vědět, z jaké strany se do vymýšlení a výběru toho pravého daru pustit. A dobrá rada je, jak známo, nad zlato. Tím spíš v předvánočním období.