Znáte on-line cukrárny?
2 min. čtení

Znáte on-line cukrárny?

Máte rádi sladké a milujete cukrárny? Útulné objekty, kde všechno voní a lákavě na vás z výkladních skříní pokukují zákusky, dortíčky a roztomilé laskominky. Cukrárny jsou vyhledávané malými i velkými, mladými i starými, ženami i muži. Není snad jiného místa na světě, kde by se potkávaly všechny generace tak často a tak rády.

Ne vždy ale najde člověk dostatek času a příležitosti, aby mohl v cukrářském zařízení na chvíli usednout, kochat se a nerušeně ochutnávat. Nové možnosti nabízí on-line cukrárna, která je pro svět sladkostí velkou revolucí. Nově si lze skvělé dorty a zákusky objednat pomocí internetu a nechat si je doručit kamkoliv se člověku zamane.

 

Mobilní dorty

Dodávka narozeninového dortu přímo do rukou oslavence na párty? Žádný problém. Narozeninový dort lze doručit kamkoliv v rámci ČR, beze strachu, že by dorazil poškozený nebo nebyl čerstvý. Frutiko si zakládá na prvotřídní kvalitě, která dělá značkou značkou.

On-line objednat si můžete také dorty k celé řadě slavnostních příležitostí. Od svatebních počínaje, dětskými konče. Velkou radost těm nejmenším udělá například Dětský dort ZOO, který je upečen z prvotřídních surovin a vyrobí ho pro Vás naše profesionální zkušené cukrářky. Tygr, žirafa a opice jsou ozdobou dortu a samozřejmostí je i jméno Vašeho oslavence společně s věkem.

 

Sladkosti k „sežrání“

Každý milovník zmrzliny zůstane „paf“ a s pusou dokořán poté, co dostane speciální Narozeninový dort zmrzlina. Krásný dvoupatrový dort s dominantní zmrzlinou, roztékající se na vršku dortu, je originální esteticky a úžasný chuťově. Cukráři garantují, že za pár minut po rozkrojení nezbude ani ždibec.

Základny on-line cukráren Frutiko jsou v Praze a Brně. Odtud jsou výrobky objednané přes internet expedovány chladícími vozy na adresy určení. Vyzkoušejte dorty přímo od výrobce a budete nadšeni!