Chalupa Ledárna klame jménem, ubytování si tady skutečně užijete
2 min. čtení

Chalupa Ledárna klame jménem, ubytování si tady skutečně užijete

Hledáte půvabné ubytování s dostatkem soukromí a přírodou přímo za okny? Zamilovali jste si krásu Krkonoš, a chcete si ji vychutnat se vším všudy? Pak začněte skvělým ubytováním v tradičních poloroubenkách srdcaře a zkušeného stavitele Martina Roubala.

 

Tam, kde vládne dřevo a kámen

Krásu půvabných roubenek odolávajících po staletí neúprosnému zubu času nelze než obdivovat. Krátká návštěva v některém ze skanzenů rozesetých po ČR nám však ani zdaleka neukáže všechny výhody. Již tradiční klima uvnitř těchto staveb umí vyvolat řadu příjemných nostalgických vzpomínek.

Na svědomí ho má především použité dřevo, které do sebe opakovaně nasává vlhkost a zase ji uvolňuje tak, aby bylo uvnitř pokaždé příjemně. Pastvou pro oči jsou pak stěny obložené kamenem. Nejspíš odtud dostala chalupa Ledárna své jméno. Ale nenechte se zmást, zimou tu rozhodně trpět nebudete.

 

Špičkové ubytování a komfort v srdci Krkonoš

Ale není to jen autentický dojem, na nějž se můžete při rezervaci apartmánu v chalupě Ledárně těšit, i když modřínový šindel na střeše, kachlová kamna a stará násep jistě potěší. Ve hře jsou i benefity, které si naše babičky snad ani neuměly představit.

Máme na myli především saunu nebo venkovní Jacuzzi vířivku, kde se osvěžíte i po náročné horské túře. Děti se zatím vyřádí na interaktivním dětském hřišti a večer se při popíjení lahodné káv nebo čaje můžete podělit o své jedinečné zážitky třeba s babičkou, prostřednictvím vysokorychlostního wi-fi připojení.

Každý pokoj chalupy Ledárna je zařízen vskutku originálně a nemusíte se bát ani o teplo a pohodlí během zimních měsíců Postará se o něj šikovně schované podlahové topení. Zatopte si v krbu tak, aby vám bylo příjemně, nemusíte myslet na zimu a mráz dorážející za okny. Užijte si kouzlo jedinečného ubytování v Krkonoších se vším všudy.