Cool vlasy? Vyzkoušejte barevné křídy!
3 mins read

Cool vlasy? Vyzkoušejte barevné křídy!

Majitelky krátkých i dlouhých vlasů, pozor! Chcete změnit svou barvu vlasů, být šik a vypadat každý den jinak? Prohlédněte si nabídku barevných kříd, které změní váš pohled na vlasový styling. Už žádné zdlouhavé barvení, odrostlé vlasy nebo viditelné šediny. S křídami si pohodlně změníte barvu vlasů kdykoliv, rychle a pohodlně. Zkrášlete se během léta i zimy a užijte si pestrých barev!

Žádná chemie ani zničené vlasy

Barevné křídy na vlasy jsou skvělým způsobem, jak oživit vlasy na party k vodě, na maškarní i možností, jak chytře změnit váš outfit. Jejich aplikace je skutečně snadná a rychlá, tudíž si dokážete vytvořit krásný melír nebo veselé pramínky během chvilky. Křídy v pestrých odstínech neobsahují chemii ani neničí vlasy, a tak je mohou používat i mladší parádnice. Nemyslete si ale, že křídy jsou suché a vysušují vlasy nebo ničí konečky vlasů. Rovněž se nemusíte obávat, že zaprší a vy se budete muset potýkat s červenými zády nebo fialovou halenkou, jež zabarví smývaná barva. Šikovné ruce vykouzlí pomocí kříd na vlasy i stále populární vlasový look zvaný ombré, kdy se barva vlasů postupně mění v tmavší či světlejší odstín anebo si můžete zpestřit i kratší účes barevnými konečky. Spokojené zákaznice označují barevné křídy na vlasy za skvělý a levnější způsob, jak osvěžit účes kdykoliv během roku a to v případě použití na světlé i tmavé vlasy.

Z jakých barev vybírat?

V nabídce má značka L´Oréal Paris hned několik moderních odstínů. Vyzkoušet můžete například odstín Blue Ocean Cruise v modrém provedení, které se hodí pro všechny odstíny vlasů a oživí prakticky každý letní model nebo třeba světlejší modrý odstín Garden Party, který, jak už název napovídá, uspěje na každé letní party či oslavě. Z tradičnějších odstínů stojí za zkoušku černá či hnědá křída o obsahu 50 ml. Pro milovnice výrazných tónů v nabídce nechybí ani červený odstín Coral Sunset, který se báječně hodí pro melír nebo obarvení konečků.

Experimentujte po celý rok!

I přesto, že jsou křídy na vlasy využívány především v letních měsících v době festivalů, letních akcí a dovolených, hodí se i v zimě pod čepici. Zpestřete si zimní počasí a udělejte si barevnou radost i během sychravého podzimu. Vyzkoušejte i vy barevné křídy na vlasy a překvapte své okolí stále novými variantami účesů!