Firma, která vás nenechá ve štychu. Mytí výloh Praha
6 mins read

Firma, která vás nenechá ve štychu. Mytí výloh Praha

Zdravím vás,

naše spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.? Tak ta funguje dobře. V obchodním centru Palladium v Praze máme v nejspodnějším patře již několik let velkou parfumerii.

Vedoucí jsem tady sice jen krátce, ale v obchodě pracuji již několik let. Jestli si dobře vzpomínám, s firmou A SERVIS spolupracujeme již od začátku, co tady prodejnu máme – tedy asi pět nebo šest let. A spolupráce se s ní za tu dobu trochu změnila: Nejdříve jsme měli umývání nepravidelně, pak jednou měsíčně vždy venkovní strana. Nyní, protože si to tak prosadil management, jednou za 90 dní celá prodejna najednou.

U nás je parfumerie však trochu odlišná oproti ostatním, neboť venkovní strana je dostupná k umývání celá, zatímco vnitřní kvůli nábytku, na kterém je naše vystavované zboží, nikoliv – tudíž vnitřní strana zabere i více času. A k tomu pak máme na prodejně velké skleněné posouvací dveře, a ty nám pracovníci A SERVISU myjí samozřejmě také. Umývání potom probíhá skoro vždy stejně – na vnější stranu být přítomni nemusíme, na vnitřní samozřejmě ano. U té vnitřní si pak zásadně přejeme mytí před otevírací dobou, takže obvykle přijde od nás někdo na 8 hodin ráno a za hodinu to pracovníci firmy krásně zvládnou umýt. Někdy se to trochu protáhne, ale za to se alespoň já vůbec nezlobím.

Spolupráce pak při mytí výloh probíhá velice dobře. Někdy jim půjčíme i naše malé schůdky. Co se týče plateb, to už pak řeší náš management s jejich vedením fakturačně. Za sebe musím říci, že jsem spokojená. S firmou A SERVIS se spolupracuje dobře, a ráda bych i ocenila to, že nám již několikrát vyhověli na poslední chvíli, například když k nám měl přijít na kontrolu hned další den management prodejny, tak jsme chtěli mít výlohy co nejčistější. Zavolali jsme na centrálu a opravdu vždy nám vyšla firma A SERVIS velice ochotně vstříc. A to samozřejmě všude tak není.

Čištění a impregnace markýz, slunečníků, přístřešků a fasád. Výškové mytí oken Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí zákazníkům nejen v Česku, ale také v zahraničí, kvalitní mytí oken a čištění markýz. Službu mytí oken a čištění markýz lze realizovat i ve výškách, a pro takové situace vlastní A SERVIS kvalitní a bezpečnou techniku, se kterou pracují její odborně proškolení zaměstnanci, kteří jsou proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Využívají techniku slaňování za pomoci speleologické a horolezecké techniky. V takových místech, kde je přístup od budovy dostatečný, používají vysokozdvižnou plošinu či hydraulické rameno. Techniku, která je pevná, využívají pracovníci A SERVISU nejraději, jelikož jim umožní provádět práci rychleji, kvalitněji a bezpečněji.

Mytí oken se provádí technikou suchého leštění, to znamená, že se nepoužijí žádná leštidla. Okno je kvalitně umyto čistým rozmývákem a následně je skleněná plocha rozleštěna pouze 100 % suchou bavlněnou plenou. Technikou suchého leštění je zajištěn nejen déle trvající lesk, ale také nevyjdou na povrch tahy a kruhy po leštění, které způsobují běžná leštidla.

Kvalitně a bezpečně odstraní pracovníci A SERVISU jakékoliv zatvrdlé nečistoty z vašich oken – folie, reklamní polepy, tmely a silikony. Na zatvrdlé nečistoty používají korundové žiletky, které v žádném případě nepoškodí povrch skla. Opravdu se nemůže stát, že by byla skleněná plocha poškrábána, protože pracovníci umí s těmito žiletkami odborně zacházet.

02 Okno_markýza_čištění

Jednou z mnoha služeb, které společnost A SERVIS nabízí, je i čištění markýz. Ta je nabízena jako samostatná zakázka nebo spolu s mytím oken. Látkové markýzy jsou čištěny strojovou metodou, při které je použita kvalitní chemie, kotoučový stroj a vysoce výkonný vysavač, který odsaje vykartáčované nečistoty a přebytečnou vlhkost. Plastové markýzy jsou myty způsobem, který je použit při mytí oken a výloh. Toto čištění je tedy výrazně jednodušší a časově méně náročné, než je to u látkových markýz, protože se agresivní městské spady nedostanou hluboko do struktury.

Společnost A SERVIS nabízí kvalitní úklidové služby, které využívá již mnoho významných zákazníků: po stavební a po rekonstrukční úklidy bytů, domácností, firem a kanceláří, úklidy po malířích či řemeslnících, strojové čištění a tepování koberců, strojové čištění a voskování podlah.