Nejlepší doplňky stravy Canvit
2 mins read

Nejlepší doplňky stravy Canvit

Na trhu sice existuje celá řada výrobců zaměřující se na správné sestavení doplňků stravy pro psy, ale jen hrstka z nich dokáže skutkovou hodnotu opravdu naplnit a dostát svých závazků vůči našim nejmilejším. Doplňky stravy Canvit bezesporu spadají do oblasti těch nejlepších doplňků ,jejichž složení odpovídá skutečným požadavkům zajišťující správný vývoj pohybového aparátu a dalších tělesných funkcí. V tomto článku se podíváme na ty nejcennější produkty z řady Canvit.

 

Canvit Sport

Doplňky stravy Canvit jsou rozdělené do několika kategorií dle aktuálních a specificky zaměřených potřeb všech psů. Odlišnost na vyváženost doplňků je daná typem plemena, stářím, hmotností a v neposlední řadě i dědičnými předpoklady. Canvit sport byl například vyvinut speciálně pro psy se záchranářským výcvikem nebo pro sportující a pracovní psy. Canvit tohoto typu skvěle pokrývá zvýšenou potřebu po vitamínech a stopových prvků.

 

Canvit Senior

Již ze samotného názvu vyplývá, že Canvit Senior nenechá na holičkách žádného staršího psa, kde je výskyt komplikací a zvýšená potřeba po minerálních látek opravdu akutní. Starší psy už nedokážou natolik využívat minerálních a stopových látek z klasického krmiva, proto je potřeba jejich organismus zaplavit kvalitním doplňkem. Canvit Senior se zaměřuje výhradně na vitamin C a kolagen potřebný pro správnou výživu kloubní chrupavky.

 

Canvit Nutrimin

Doplňky stravy Canvit jsou zaměřené dle aktuálních potřeb vašeho pejska, nezapomíná se na staré, aktivní ani na ty, jejichž jídelníček je tvořen domácí stravou. Nejeden pes je odkáán na zbytky jídla od obědů a večeří svého pána. V takových případech je vhodné popřemýšlet o doplňku Cnavit Nutrimin který dokáže utlumit riziko spojené s po domácky upravenou stravou pro pejska. Hlavním rizikem je nevyváženost stravy, jejíž hodnota se s každým jídlem proměňuje.