Jak odstranit mastné skvrny na koberci. Čištění čalounění a koberců Brno
4 mins read

Jak odstranit mastné skvrny na koberci. Čištění čalounění a koberců Brno

Víte, jak houževnaté jsou mastné skvrny, které se objeví na koberci? Samozřejmě, samy se tam nedostanou. Ale mně někdy přijde, že ano. Nedávno jsem totiž zase jednu našla. Ano, zase. Na koberci mám totiž už podobné dvě, ale u této opravdu netuším, jak mohla vzniknout. S prvními dvěmi jsem se už smířila, ale tahle už mě docela naštvala. Protože jsem již z dřívější zkušenosti věděla, že do čištění se raději nepouštět, snažila jsem se najít jiné řešení. Úklidových firem jsem našla opravdu požehnaně. Rozumnou cenu a velmi pozitivní ohlasy měla ale jediná. Když jsem objevila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., chemické čištění koberců Brno, dál už jsem nehledala. To, že tato firma k čištění koberců používá strojovou metodu místo extrakční, mi moc neřeklo, ale vypadalo to, že právě díky tomu patří mezi jedničky na trhu.

Nic mi nebránilo si tuto firmu objednat a uvítat její pracovníky u sebe doma. Měla jsem obavy, zda mou objednávku vůbec firma příjme, když šlo jen o pár menších skvrn, vše bylo ale bez problému. Také pracovník, který měl toto čištění zastat, vypadal na první pohled velmi vesele a vstřícně. No, strojová metoda na mě opravdu udělala dojem. O její princip jsem se tedy moc nezajímala, stačilo mi totiž to, co jsem mohla vidět, když byla práce už hotová. Jen dokonale čistý koberec. A to jsem si ani nezapomněla nasadit brýle. Opravdu. Skvrny, se kterými jsem už byla i smířená, byly najednou pryč. Firmu A SERVIS určitě doporučuji i Vám. Bez váhání.

Čištění skleněné fasády, mytí střešních oken, zimní zahrady, práce ve výškách Brno

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS. Naše realitní kancelář je dost rozsáhlá a i přesto, že máme na úklid vlastní, poměrně početný úklidový tým, není v jeho možnostech umýt prosklenou stěnu schodiště ve výšce, která má skleněné tabule od shora až dolů ve čtyřech patrech, protože na to prostě nemají potřebnou techniku. Bylo potřeba na to najít nějakou úklidovou firmu, která by se toho úkolu zhostila.

Našel jsem dobré reference na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád, výškové práce Brno, která má v nabídce více profesí týkající se čištění oken a jejich údržby i ve výškách. S firmou jsem se hned zkontaktoval a domluvil termín mytí. Dobrý dojem na mě její pracovníci udělali hned po telefonu, protože byli velice příjemní a vstřícní ke všem mým požadavkům a druhý den mi poslali návrh finančního plánu, který jsem odsouhlasil.

Přesně v dohodnutou dobu přijeli lidi z A SERVISU a pustili se do mytí. Během pár hodin měli hotovo a finální prací byla aplikace nano impregnace skleněné stěny z venkovní části. Díky ní okna vydrží čistá opravdu dlouho, protože na umytí špíny a prachu vždycky stačí počkat na déšť nebo je postříkat vodou. Tímto bych chtěl službu mytí oken Brno všem doporučit, protože  ASERVIS je zárukou kvality, která se dneska na přeplněném trhu všelijakých úklidových společností špatně hledá.

42382725 - new glass building with reflecting clouds, bulgaria

Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, určitě neváhejte a obraťte se na ni. Jsem si jistý, že kvalita bude stejná jako u mytí oken. Navíc své služby neposkytuje jen podnikatelům, ale i domácnostem.