Mixér, který Vás neomrzí!

0

S přicházejícím létem mnoho žen i mužů řeší změnu návyků. Mnoho z nich k tomu dožene představa dní v plavkách u vody. Proto si často naordinujeme zdravější a skromnější verzi životosprávy – více pohybu, méně stravovacích prohřešků…

Součástí letního jídelníčku by mělo být velké množství ovoce a zeleniny. A pokud nejste právě „salátový typ“ a chcete vitamíny a minerály, obsažené v zelenině, čerpat i jiným způsobem, zaměřte se letošní sezónu na polévky. Hutnější krémové, které opravdu zasytí a můžete je ochutit třeba i zakysanou smetanou, nebo lehké osvěžující – třeba andaluské gaspacho, slovanskou okurkovou, mrkvovo-celerovou a nebo – pro pestřejší jídelníček – maďarskou ovocnou polévku.

RMH-900

Polévky jsou zdrojem vlákniny, minerálů i vitamínů a pomohou nám také s dodržováním pitného režimu. V dnešní době jsou však součastí standardního obědového menu součástí spíše zřídka. Především z časových důvodů. V krátké časové době potřebujeme „ukuchtit“ něco, co samo o sobě zasytí a polévku zahrnujeme spíše jen do slavnostních obědů, ne do každodenního jídelníčku. S dobře zvoleným kuchyňským pomocníkem však ani nedostatek času nemusí být překážkou. A k přípravě nemusíte zapínat ani sporák či rychlovarnou konvici. Polévky připravené za studena i ty, u nás běžnější – horké, připravíte rychle a snadno díky kuchyňskému mixéru s funkcí vaření Orava RMH-900. A jak na to? Stačí do jeho skleněné nádoby vložit ingredience, vybrat si z 8 přednastavených programů, zapnout výkonný motor s vysokými otáčkami a nízkým příkonem – a přístroj se už o všech postará. Krájí, mixuje, vaří i míchá a jídlo udrží teplé i po dovaření. Mnohé též potěší funkce odloženého startu, kdy přístroj připraví lahodný pokrm na minutu přesně podle vašeho přání. Třeba na chvíli, kdy máte naplánován příchod z práce či z výletu!

Nádoba z tvrzeného skla má objem 1,4 litru na přípravu teplé a 1,75 litru studené polévky. Disponuje praktickou tepluvzdornou rukojetí, takže při nabírání nepotřebujete chňapku ani naběračku.

Mixér ocení ale také milovníci omáček, mléčných koktejlů, pyré, oblíbených smoothies či osvěžujících long drinků, které můžeme připravovat díky možnosti drcení ledu.

Tento mixér bude pravou rukou i novopečených maminek – využitelný je totiž i pro přípravu dětských příkrmů.

Prodává Orava za 2 659 Kč.

www.orava.eu