Odstranění vodního kamene a vápenatých usazenin ze skla bez problémů!
3 min. čtení

Odstranění vodního kamene a vápenatých usazenin ze skla bez problémů!

V našem wellness centru nám každý rok myje plášť bazénu firma, která se specializuje na mytí oken. V minulých letech jsme stále střídali různé firmy, se kterými jsme nebyli vůbec spokojeni. Nedodržovali termíny domluvených zakázek a po dokončení jejich práce jsme často museli reklamovat špatně vyčištěné skla.

Druhým rokem nám provádí mytí společnost A SERVIS LIPKA, se kterou nám odpadli problémy jak organizační, tak i problémy s provedenou prací.  Po dobu realizace zakázky se nemusíme o nic starat, vše mají důkladně připravené a organizované.

Je jediná firma, která nám ze skleněných ploch pláště dokáže velmi dobře odstranit vápenné usazeniny a skla jsou nádherně čistá a lesklá. V interiéru máme skleněné přepážky mezi bazény, na kterých se vápenné usazeniny dělaly velmi často a vyřešili jsme to pomocí nanoimpregnace GLS, kterou nám na skleněné přepážky A SERVIS aplikovala.

Vždy si zajistí k zakázce vysokozdvižnou plošinu a skleněné plochy důkladně umyje i ve výšce, což předešlé firmy nikdy tak neudělali. A SERVIS LIPKA nám celý plášť bazénu vyčistí vysokotlakou vodou s aktivní čistící složkou a speciálními stěrkami, takže skla neponičí. Jsme velmi spokojeni s touto firmou a jejich službu mytí oken Praha budeme nadále využívat.

Mytí a čištění oken od spolehlivé firmy

Sháníte firmu, která kvalitně a spolehlivě umyje vaše prosklené plochy, jak v interiéru, tak i v exteriéru? Profesionálové ze společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje kvalitní mytí oken v Praze a důkladně zbaví vaše okna běžných nečistot, ale také nečistot, které byly způsobeny díky rekonstrukcím a po stavebních pracích.

Odstraníme také přebytečnou reklamu a bannery, akční samolepky, ale také taky způsobené pouličními vandaly, kteří si velmi rádi vybírají skleněné plochy pro své umění. Je vaše skleněná plocha na špatně přístupných místech?

Jsme vybaveni vysokozdvižnou technikou s hydraulickým ramenem, které používáme nejčastěji, ale pro špatně přístupné okno jsme vybaveni horolezeckou a speleologickou technikou na kterou mají naši pracovníci příslušné licence dle zákona.

02 Okna3

Při odstraňování zatvrdlých nečistot používáme takzvané korundové žiletky – tato žiletka má minimální rozměr 10 cm a díky tomuto rozměru okno nelze poškrábat. Takto odstraňujeme zejména folie a polepy, odstraňování lepidel po stržených foliích, odstranění zbytků silikonů a tmelů a odstranění minerálních usazenin a atmosférických spadů.

Díky našemu vybavení provedeme práci velmi kvalitně, nemusíte mít obavy z poškození ani při sebevětším znečištění. Proto se vyvarujte neodborně zaškoleným pracovníkům, kteří by mohli vaše okna zničit a poškrábat. Po odstranění zatvrdlých nečistot je plocha důkladně vyleštěna takzvaným trikem suchého leštění, při kterém nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněnou textilii.