Pečujte o své zdraví
3 mins read

Pečujte o své zdraví

Zdraví je tou nejcennější životní hodnotou. Většina z nás si to však příliš neuvědomuje. Jak jinak si totiž vysvětlit, že daleko větší péči věnujeme svému automobilu nebo dokonce mobilnímu telefonu než sami sobě?

 

Dodržujte základní pravidla

Přitom stačí dodržet pár zásad a můžeme se dobrému zdraví těšit dlouhá léta – dodržovat vyvážený zdravý jídelníček, posilovat svou imunitu, hýbat se a být v kondici, relaxovat, dodržovat pitný režim, dát sbohem svým zlozvykům (cigarety, alkohol, přejídání) a hlavně mít pod kontrolou svůj aktuální zdravotní stav. Nepodceňujte příznaky možných nemocí a věnujte jim náležitou pozornost, choďte na pravidelné zdravotní prohlídky, které pomohou odhalit vážné problémy. Řada z nás však jejich důležitost zanedbává a hledá si nejrůznější důvody, proč se nemůže dostavit. Nejčastěji zaznívá nedostatek času nebo strach z nepříjemných krevních odběrů. Dnes si však můžete vytvořit celkový obrázek o vašem zdraví i jinými způsoby. Diagnostik zdraví totiž existuje celá řada.

 

Nechte se vyšetřit

K dispozici jsou totiž moderní „aparáty“, které vám podají informace rychle, přesně a bezbolestně. Řeč je například o unikátním přístroji Metatron Hunter, který je považován za nejvyspělejší diagnostiku zdraví. Ten pracuje na principu biorezonance a odhalit umí parazity, viry, bakterie, patogeny, ale i skrytá stadia onemocnění, která nemusí být patrná ani na ultrazvuku či počítačové tomografii. Navíc umí původ nemoci najít až na úrovni genomu, díky tomu můžete být před zdravotními problémy o krok napřed.

 

Zkuste alternativu

Vedle moderních metod však existují také diagnostické metody, které mají své kořeny hluboko v minulosti. Jednou z nich je iridologie, která dokáže vyčíst váš zdravotní stav z vašich očí, a to na základě různých zabarvení, znamének, značek, lagun, změn, pigmentace a odchylek oční duhovky. Každý orgán v těle má totiž na oku své specifické umístění, takže, pokud má nějaké potíže, projeví se to právě zde. Pomocí iridologie se tak dají odhalit chorobné stavy, od akutních až po zhoubné, a dokonce lze rozpoznat i potenciál pro vznik nemoci dřív, než zjistíte, že je něco v nepořádku. Tak, vezměte zodpovědnost za zdraví a vaši budoucnost pevně do svých rukou!