Povlečení s motivy Ledového království vaše děti nadchne
2 mins read

Povlečení s motivy Ledového království vaše děti nadchne

Už je to nějaký ten pátek od chvíle, kdy byla představena disneyovská pohádka Ledové království. U dětí se však stále těší velké oblibě a je neutuchajícím hitem. Anna a Elsa jsou zkrátka hrdinkami dětských srdcí – a pokud hledáte způsob, jak své děti potěšit, určitě je nezklamete, stanou-li se právě tyto dvě sestry z Ledového království motivem na jejich osušce či povlečení.

 

Ulehat budou s nadšením

Nemůžete večer své děti dostat do postele? Možná jenom potřebují tu správnou motivaci. A to, že budou usínat se svými oblíbenými postavičkami na polštáři i peřině, je rozhodně krok správným směrem. Povlečení Ledové království můžete sehnat navíc v prvotřídní kvalitě zpracování a materiálu.

Podobné bilance dosahují i osušky Ledové království. Bavlněný materiál, z něhož jsou vyrobeny, je vhodný i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku, a navíc je příjemný na dotyk a má výbornou savost. Zejména holčičky se budou najednou těšit do vany a hlavně z vany v představě, jak budou pochodovat po bytě sem a tam ve své královské osušce.

 

Spát jako v bavlnce

Materiál je ale tím skutečně klíčovým bodem i právě při výběru povlečení. Jeho kvalita v nemalé míře ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Bavlna je léty ověřeným a stále nejoblíbenějším materiálem: disponuje poměrně dobrými termoregulačními schopnostmi, je teplá a dobře prodyšná. Přitom jako maminky oceníte její relativně snadnou údržbu. Při nákupu tohoto dětského povlečení navíc zjistíte, že dosahuje skutečně nadstandardní kvality: je velmi hebké a příjemné na dotyk.

Nakupte nové ložní prádlo svým dětem přesně podle jejich gusta: s jejich oblíbenými pohádkovými postavičkami. Protože co jiného by za to stálo, když ne jejich rozzářený pohled? Nákup přes e-shop vás ušetří dlouhého procházení regálů a spokojenost prcků je prakticky zaručená.