Servisní čištění výloh a mytí oken v Brně od firmy Výškové práce, čištění fasád
4 min. čtení

Servisní čištění výloh a mytí oken v Brně od firmy Výškové práce, čištění fasád

K čištění výlohy obchodu s oblečením, který mám na starost, jsme už vyzkoušeli tolik nezkušených brigádníků, že pro další už jsme neměli nervy ani odvahu. Vždy se na jejich výkonu našly chyby. Jednou nevyčištěné bláto na spodním rámu, potom zase šmouhy kvůli špatnému leštění, měli jsme toho dost. Čistá výloha sice zdaleka není pro obchod vše, ale ta špinavá nám také moc nepomůže.

Na to, abychom se do čištění pouštěli sami, jsme měli dost jiné práce a asi stejnou míru kvalifikace jako ti brigádníci. Nebylo nic jednoduššího, než si na mytí najmout odborníky. A s cenami od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Brno, výškové práce, jsem i věděla, že si to můžeme dovolit.

Hned jsem do této firmy volala a nebylo vůbec těžké se s ní dohodnout na co nejbližším termínu. Pracovník firmy dorazil včas, přivítali jsme ho a nechali ho pracovat. Nebyl čas na něj nějak dohlížet, prostě jsme si počkali, s jakým výsledkem nás překvapí. Očekávali jsme samozřejmě pečlivější výkon než od dřívějších brigádníků. Při pohledu na umytou výlohu jsme se jen přesvědčili, že sehnat si odborníky byl opravdu dobrý nápad. Nejenže skla se jen leskla, ale i okolí výlohy bylo perfektně čisté. Po dlouhé době jsme mohli vidět naši výlohu umytou bez jediné chybičky.

O tom, že firma A SERVIS nabízí také nano impregnaci, jsme věděli, ale i tak jsme tuto nabídku zatím odmítli. I když princip této ochrany zněl velmi dobře. S touto úklidovou firmou jsme spokojeni a žádné brigádníky už rozhodně trpět nehodláme.

Nevíte, jak dostat z koberce zaschlé lepidlo? Strojní čištění koberců Brno

Mám doma dvě malé děti, které hrozně rády kreslí, malují a vyrábí všechno možné. A podle toho taky koberec u nich v dětském pokojíčku vypadal. Ze začátku to docela šlo, ale jednou si vystřihovaly z papíru a něco lepili a spousta tekutého lepidla skončila na koberci. A s tím jsem mohla dělat opravdu cokoli, ale prostě jsem to nedokázala dostat dolů. Nakoupila jsem i drahé saponáty na tu nejodolnější špínu a nic. Koberec vs. já asi tak 5:0. Nakonec jsem manželovi řekla, že to prostě nevyčistím, že je potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu.

38782961 - white grey carpet texture, used for background

Když viděl, jak jsem se s tím dřela a vypadalo to stále stejně, tak ani nic moc nenamítal. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou úklidovou firmu, která má dobré reference. A asi po hodině jsem našla A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Brno. Ze začátku tou firmou manžel příliš nadšený nebyl, protože když se domlouvali na termínu a kalkulaci, tak zjistil, že vyčištění koberců bude stát víc, ale ukecala jsem ho.

A když potom viděl, jak koberec vyčistili, tak mu té investice už nebylo líto vůbec. Koberec byl dokonale vyčištěný, fakt by na něm člověk nepoznal, že na něm skončila skoro celá tuba lepidla a spousta dalších věcí. Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi vstřícní, ochotní a hlavně vážně pracovití, takže my je s manželem můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců Brno, jedině doporučit.

Hlavně se nesmíte nechat odradit tou vyšší cenou, protože lidé z A SERVIS odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí. Koberec navíc po použití jejich chemikálií vydržel čistý opravdu dlouho, takže se ta investice vyplatila i z dlouhodobějšího hlediska.