Profesionálové na mytí proskleného výtahu, oken skleněné fasády. Výškové práce Praha 1
5 min. čtení

Profesionálové na mytí proskleného výtahu, oken skleněné fasády. Výškové práce Praha 1

V budově, kde sídlí naše firma, máme sice úklidový tým, ale my si okna a výlohy stejně necháváme čistit od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, prosklených výtahů, čištění fasády, práce ve výškách Praha 1, protože je úklidový personál nikdy nevyčistí tak, jak bychom si představovali a vystavené zboží přes ušmudlaná okna nejde pořádně vidět a jedna to vypadá i pěkně blbě. Do našeho prostoru taky zasahuje prosklený tubus výtahu, tato zdviž je celá prosklená a jedna stěna souvisí ze skleněnou fasádou.

Správci objektu jsou nuceni najímat na tuto prosklenou stěnu a skleněný výtah výškové pracovníky od firmy A SERVIS LIPKA. Navíc jsme firmou moc spokojeni, takže nemáme důvod, abychom se dále spoléhali na uklizečky z komplexu, které ač se evidentně snaží, nedokáží i přístupné skleněné vyčistit jako profesionální mycí firma. Zaměstnanci této firmy jsou velmi ochotní a pečliví a vždy je všechno předem do detailu naplánováno, takže se nestává, že by docházelo ke zbytečným změnám termínů a jiným nepříjemným zmatkům.

Na dobře umytých oknech a výlohách je opravdu vidět, že jejich pracovníci jsou odborně zaškoleni, a odvádí tak pouze kvalitní práci. Pracovníci firmy A SERVIS dokážou velmi kvalitně z našich výloh bez jakéhokoliv poškození odstranit folie a výlepy a s tím opatrně seškrábnout i zbytek lepidla. Po mytí oken na ně nanáší nano impregnační nátěr oken, skle a prosklení  – GSP, který má ochranný účinek proti špíně a vodě, takže se výlohy potom už ani tolik nešpiní.

S touto firmou a jejích službou mytí oken Praha jsme velmi spokojeni a můžeme ji víc než vřele doporučit i ostatním podnikatelům a i lidem do domácností, kteří nemají na úklid tolik času, nebo se jim prostě nechce po oknech šplhat s hadrem v ruce. Zaměstnanci z A SERVIS jsou schopni se bez problémů přizpůsobit našim požadavkům a ceny jejich služeb nejsou takové, abychom do nich nechtěli investovat, protože odvádí vynikající práci.

Jak vyčistit biologické skvrny, fleky? Čištění koberců, sedaček Praha 2

Najít dneska někoho, kdo vám kvalitně vyčistí koberce, je jako hledat jehlu v kupce sena. Firem je několik, najdete jich plný internet, takže je dost těžké najít takovou, u které za využití jejich služeb neproděláte. A jednou se mi stala velmi nepříjemná věc, u níž špinavý koberec byl teda sice dost podružným problémem, ale časem se musel vyřešit i ten. Krájela jsem meloun a ujela mi ruka a ošklivě jsem si pořezala ruku. Krev mi z ruky valila, jak ze zvířete a hodně jí skončilo i v kuchyni na zemi, kde máme koberce.

32554623 - the blue carpet,shooting angle in obliquely.

Až byla v pořádku ruka, bylo třeba začít řešit koberec, protože zaschlá krev šla opravdu hodně špatně dolů. Nakonec mi manžel řekl, že bude nejlepší, že si na to najdeme úklidovou firmu. A tak našel A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců, sedaček Praha 2. Ti totiž používají strojovou čisticí metodu, která je sice o něco dražší, ale ten výsledek je k nezaplacení.

Stopy po krvi z koberce naprosto zmizely a co víc, koberec vypadal skvěle, oproti ostatním kobercům u nás v domě vypadal jako nově koupený. Jejich zaměstnanci se navíc chovali velmi profesionálně, takže prostě nenajdu nic, co bych firmě A SERVIS mohla vytknout. Od teď na čištění koberců už budu využívat jen čištění koberců Praha.

A jelikož tato firma nabízí další škálu úklidových služeb, rozhodně se na ni budu v budoucnu obracet i v jiných případech, než jen když budu chtít vyčistit koberce. Najít kvalitní firmu prostě není dnes nejjednodušší úkol, a když už ji konečně najdu, tak si za ni ráda připlatím. A o pochybnostech kvality u této firmy nemůže být řeč.