Skvrnu na koberci s dlouhým vlasem můžete odstranit strojovou metodou
4 min. čtení

Skvrnu na koberci s dlouhým vlasem můžete odstranit strojovou metodou

S manželkou jsme si nedávno koupili opravdu luxusní koberec, krásně světlý s dlouhým vlasem. Naše děti vyrostly a my jsme se konečně odvážili pořídit si nějakou pěknou věc. Děti už byly ve věku, kdy přestaly ničit veškeré zařízení a špinit cokoli čistého. Mohli jsme mít doma zase hezky.

Jenomže Murphyho zákony fungují spolehlivě. Z koberce jsme se těšili sotva týden, když jsem právě já zpečetil jeho osud. Nesl jsem si k televizi jídlo. Zrovna jako naschvál jsme měli rajskou. Zakopl jsem o okraj koberce a celý můj oběd se na něj vylil. Na náš nový krásný světlý koberec.

Když jsem se konečně vzpamatoval z šoku, začali jsme s manželkou řešit co se skvrnou. Bylo nám nového koberce líto a doufali jsme, že by to šlo vyčistit tak, aby skvrna nebyla moc vidět. Na doporučení manželčiny kolegyně jsme zavolali do A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 1, popsali jim náš problém a domluvili se na den jejich příjezdu.

Měli jsme velké pochyby, jestli jsme opravdu zvolili ty pravé. Řekli nám, že používají strojovou metodu – čisticí prostředky mechanicky kartáčovacím strojem zapracovávají do koberce. Tímto procesem by měly být odstraněny veškeré nečistoty. Pochybovali jsme ale, že je tato metoda vhodná na koberec s dlouhým vlasem. Nicméně jsme jim koberec svěřili.

Jakmile byli s prací hotoví, byli jsme překvapení výsledkem. Koberec byl zatím ještě vlhký, nebylo jisté, jak bude vypadat po uschnutí, ale prozatím se zdál být čistý. Po určité době kompletně uschnul a my jsme zjistili, že skvrna zmizela úplně. Koberec vypadal naprosto nově, možná byl ještě načechranější. A SERVIS odvedl opravdu skvělou práci. Příště neváhám a obrátím se zase jedině na něj.

Mytí zimních zahrad, skleníků, atrií, výtahů, střešních oken. Výškové práce Praha 1

Jestli je něco, co doopravdy z úklidu nesnáším, tak je to mytí a leštění oken, a pokud můžu, vyhýbám se tomu obloukem. Protože jsem jako mladší měla brigádu jako uklízečka a pamatuji si, že jsem to mohla drhnout a leštit jak dlouho jsem chtěla, tak mě správkyně baráku, kde jsem práci dělala, stejně furt nadávala, že se jí okna nezdají dostatečně vyleštěná.

34823189 - cleaning windows with special squeegee

A to jsem jedno okno dělala klidně dvacet minut! Od té doby jsem k tomu získala neskutečný odpor. Jenže okna doma u mě už potřebovaly vážně umýt, už byly fakt hrozně zašpiněný. Tak jsem si řekla, že si na to najmu úklidovou firmu. A měla jsem velké štěstí, že jsem se obrátila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 1, čištění fasád, výškové práce.

Opravdu jsem nevěřila, že jdou okna takto krásně vyleštit. Potom jako možná chápu, že se mnou nebyli nikdy spokojení, ale zas na mou obranu, neměla jsem na to dostatečné prostředky. Alespoň mi vždycky kupovala ty nejlevnější prostředky. Na skla mi po umytí dali impregnaci, díky které bych se okny už neměla prakticky vůbec zabývat.

S jejich celkovou prací jsem byla hrozně moc spokojená, protože odvedli kus vynikající práce a já se už k mé velké radosti o okna nemusím starat. Tímto bych chtěla jejich službu mytí oken Praha všem doporučit, protože fakt odvedli dobrou práci. Cena je sice o něco dražší, ale určitě se to vyplatí a nelituji toho.

Jejich reference si můžete ověřit i na diskusích na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, ke kterým já teď přidávám tu svoji. Doufám, že jsem aspoň trochu pomohla ve výběru ostatním, kteří taky někoho na myt oken shání.