Zejména děti potřebují u svého psacího stolu spoustu úložného prostoru
4 min. čtení

Zejména děti potřebují u svého psacího stolu spoustu úložného prostoru

Zejména děti potřebují u svého psacího stolu spoustu úložného prostoru, dopřejte jim ho!  Znáte děti, k úkolům a jiným povinnostem se jim obvykle zasednout moc nechce. A když od psacího stolu jednou vstanou, protože si potřebují přinést blok nebo sešit, obvykle je cestou svede jiná aktivita. Proto bude vůbec nejlepší, když dětem u psacího stolu zařídíte spoustu úložného prostoru. Ten poslouží k uložení všech více a méně potřebných věcí, po kterých děti u psacího stolu jen sáhnou – odcházet nikde nemusí.

Psací stůl sám o sobě nabízí spoustu úložného prostoru

Dětský psací stůl sám o sobě nabízí spoustu úložného prostoru. Ten je nejčastěji vyřešen úložnými šuplíky, ale i otevřenou úložnou plochou nebo skříňkovou částí. Někdy psací stůl nabízí i lištu jako součást pracovní plochy, která slouží k uložení maličkostí.

Dostatečným úložným prostorem disponuje například psací stůl ROKA – set 3ks. Díky dostatečné úložné a odkládací ploše splňuje tento nároky větších i menších uživatelů. Kombinace bílé a šedé barvy hezky projasní prostory. Psací stůl je vhodný i k vybavení pracoven.

vystrizek

Úložný a odkládací prostor vytvoří i poličky a regály

Když psací stůl nenabízí tolik úložného prostoru, kolik je ho zapotřebí, můžeme si jej jednoduše vytvořit a to poličkami a regály. Poličky jednoduše umístíte nad pracovní plochu a tím dětem vytvoříte místo pro stojánek na tužky, na dekoraci i jejich vlastní obrázky. Dítě tak opět nemusí odcházet od pracovní plochy, když něco potřebuje. Vše bude v bezprostřední blízkosti. Svou roli plní i regály, doporučit můžeme:

dětský regál závěsný NODO

– dětská závěsná skříňka/police Apli

– dětská police REA – více provedení

bd e fa

Kapsáře u psacího stolu?

I roztomilé kapsáře mohou u psacího stolu vytvořit spoustu úložného prostoru. I přesto, že jsou kapsáře nejvíce využívány u dětských postýlek, na šatních skříních nebo na dveřích pokojíčku, prakticky je můžete použít téměř kdekoliv. Proto není nic neobvyklého, když kapsář umístíte u psacího stolu. Zavěsit jej můžete nad pracovní plochu, stejně i vedle psacího stolu. Do kapsáře vlezou pastelky, propisky, bloky, sešity i další věci, které děti využijí nejen při psaní domácích úkolů, ale také při výtvarných aktivitách.

rtpq

Když je úložný prostor součástí psacího stolu

Někdy je však úložný prostor součástí psacího stolu. Toho si můžete všimnout u produktu s názvem dětský psací stůl s regálem REA Chris, dětský psací stůl Clarissa nebo dětský psací stůl Marlon.

 

Dětský psací stůl s regálem REA Chris

Dětský psací stůl s regálem REA Chris je novinkou v naší nabídce. Vhodný je nejen do dětských pokojíčků, ale také do studentských pokojů a pracoven. Velkou výhodou tohoto produktu je především spousta úložného prostoru. Na psací stůl napojený regál nabízí spoustu větších i menších otevřených polic, do kterých se vleze všechno to, co děti u pracovní plochy potřebují a ještě něco navíc. Vybrat si můžete z více provedení a tak tento kousek nábytku přizpůsobit stávajícímu interiéru.

w

Jaká je výhoda úložné plochy u psacího stolu? Především ta, že se děti budou na svou pracovní aktivitu maximálně soustředit – vždyť nebudou muset nikde odbíhat. V našem e-shopu detske-pokoje-harmonia.cz si určitě vyberete.