Žhavé trendy ve světě hraček – čím zaručeně potěšíte svou ratolest
2 mins read

Žhavé trendy ve světě hraček – čím zaručeně potěšíte svou ratolest

Hledáte dárek pro svého potomka, ale v ohromném množství nabízených hraček na internetu i v kamenných obchodech nedokážete vybrat ten správný? Máte doma milovníka auťáků nebo holčičku, kterou příliš nezajímají panenky? Je-li odpověď ano, pak vám přinášíme skvělý tip na celosvětově jedny z nejpopulárnějších hraček. Nejedná se o nic jiného než o klasická dětská autíčka v novém provedení. Pojďte se podívat, jaké trendy v hračkářském průmyslu hýbou světem.

Nesmrtelné angličáky v novém kabátě

Znáte hot wheels? Pokud ne, je na čase to napravit. Tato legendární autíčka si totiž získala srdce kluků po celém světě. S těmito hračkami prostě nemůžete šlápnout vedle, zejména pokud k nim pořídíte také hot wheels dráhu. V podstatě se jedná o klasické angličáky, s nimiž jste si v dětství hráli sami, akorát v moderním provedení. Statečně jim však konkurují také matchbox autíčka. Sporťáky, náklaďáky, čtyřkolky či jeepy a mnohem více druhů najdete v jediném balení. Stačí vybrat to pravé pro vašeho potomka a pak už se jen těšit z jeho šťastných očí.

Autíčka, se kterými si budou hrát i holky

Ačkoliv mnoho maminek vede své dcery k tomu, aby si hrály s panenkami, holčičky často o tyto hračky vůbec nestojí a raději si postaví s mladším bráchou závodní dráhu pro auta a předhánějí se v tom, kdo dojede nejdál. Když k parádnímu autíčku navíc přidáte figurku roztomilého zvířátka, nadchnete holky i kluky. Perfektním dárkem pro ně tak bude tlapková patrola – auta, která obsluhují zvířecí postavičky. Takzvaná „paw patrol“ je dobrým kompromisem pro děti, jež si rády hrají s autíčky, ale zároveň jim chcete dopřát něco originálnějšího. Na trhu najdete jak typicky klučičí figurky, tak něžná růžová zvířátka se stejnou barvou autíčka pro malé dámy.