Kočárek jako součást dětského nábytku? Proč ne!
2 min. čtení

Kočárek jako součást dětského nábytku? Proč ne!

Až si přivezete z porodnice své děťátko, pravděpodobně ho uložíte do kolébky nebo do postýlky. Ty budou tvořit hlavní část dětského nábytku, který bude miminko potřebovat. Za součást dětského nábytku lze také svým způsobem považovat dětský kočárek. Je sice pravda, že kočárek není dětským nábytkem v pravém slova smyslu, miminko v něm však může trávit spoustu času, a klidně i v kuchyni či obývacím pokoji. Ať už půjde o kombinovaný kočárek Kunert Rotax, kombinovaný kočárek Kunert Romantic, kombinovaný kočárek Kunert Mila, kombinovaný kočárek Riko Basic, kombinovaný kočárek Riko Piano, kombinovaný kočárek Baby Merc Faster 3 Style, kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Q nebo třeba kombinovaný kočárek Adbor ottis Gold či další modely dětských kočárků z e-shopu zelenazirafa.cz.

Kočárek a kolečka

Výběr dětského kočárku může být na první pohled docela komplikovaný. To hra na maminku s kočárkem pro panenky byla mnohem jednodušší. Kočárek, který přinesl Ježíšek pod stromeček, byl samozřejmě nejkrásnější a nejlepší ze všech kočárků. Parametrů, podle nichž je třeba vybírat dětský kočárek pro opravdové miminko – kočárek Kunert Rotax, kočárek Kunert Romantic, kočárek Kunert Mila, kočárek Riko Basic, kočárek Riko Piano, kočárek Baby Merc Faster 3 Style, kočárek Baby Merc Zipy Q, kočárek Adbor ottis Gold – je celá řada. Třeba taková kolečka. Na první pohled naprosto banální záležitost.

Zavolejte, poraďte se, a pak nakupte

Na stole je dilema, zda zvolit kočárek se čtyřmi pevnými koly nebo kočárek se dvěma pevnými a dvěma otočnými koly. Pevnými koly je vybaven například dětský kočárek Adbor Tori Classic; předními otočnými koly jsou vybaveny třeba tyto dětské kočárky: Baby Merc Zipy Q, dětský kočárek Baby Merc Faster 3 Style, dětský kočárek Riko Piano, dětský kočárek Riko Basic, dětský kočárek Kunert Mila, dětský kočárek Kunert Romantic, dětský kočárek Kunert Rotax. Nebo dáte raději přednost trojkolce? Ta je skvělá pro maminky, které chtějí s kočárkem běhat nebo jezdit na kolečkových bruslích. Jak říkám, výběr dětského kočárku je prostě dilema. Potřebujete poradit? Kontaktujte e-shop zelenazirafa.cz!