Moderní pohádky ožívají na zdech pomocí dětských tapet ESPRIT KIDS 5

0

Hvězdy a jednorožci, bagry a vesmírné lodě, k tomu množství pestrých květin, zlatých lišek, sov a dinosaurů. Nová kolekce tapet do dětského pokoje Esprit prezentuje šťastný svět, plný moderních pohádek…

V této kolekci tapet na zeď si každé dítě najde to pravé. Dětské tapety na zeď v zářivých barvách doplňuje bytový textil se stejným dekorem. Úspěšný návrat slaví i nejoblíbenější motivy z dřívějších kolekcí např. tapeta na zeď s veselými zelenými dráčky.

 

Hvězdy – pro malé hvězdičky

1000 hvězdiček pro malé hvězdy… pestré hvězdy a jemné pruhy, malované jakoby štětcem a vodovými barvami, prozáří dětský pokoj novotou a vlídností a dohlíží na sny těch nejmenších.

Tapety na zeď s motivem hvězd v kombinaci s barevnými pruhy

Jednorožci – samozřejmě s hvězdným prachem

Jednorožci jsou na vzestupu. Již dlouho si podmaňují trička, pouzdra a police s hračkami. Půvabné bytosti z říše pohádek se stále častěji objevují také na zdech v podobě tapet se třpytem a růžovou barvou, což nenechá chladným žádné dívčí srdce.

Tapety na stěnu pro malé milovnice jednorožců

Traktory – pro malé stavitele

Brzy se zjistí, kdo se chce stát opravdovým stavitelem. Staveniště z pískovišť se nyní prosazují také v dětských pokojích. Na těchto dětských tapetách zajistí dobrou náladu bagry, traktory či betonové míchačky laděné do pozitivních oranžových, modrých a zelených tónů s trendy dotykem stříbra.

 

Vesmír – touha objevovat

Major Tom zdraví malé astronauty! Celé galaxie plné neznámých planet a hvězd čekají na astronauty v malých, modrých kosmických lodích a jejich touhu objevovat. Takže, vzhůru do vesmíru!

Tapety na zeď s vesmírnou tématikou