Ozdobte si obývací pokoj fotografiemi svých dětí
2 min. čtení

Ozdobte si obývací pokoj fotografiemi svých dětí

Před několika lety klasickým fotoaparátům s filmem odzvonilo. S příchodem počítačů a digitálních fotoaparátů si začali lidé uchovávat fotografie v digitální podobě, což ovšem nemá takové kouzlo. Sice se na snímky podíváte v počítači, kdykoliv budete chtít, ale nikde si je nevystavíte, což je obrovská škoda. Pokud tedy chcete mít stále před očima, jak byly vaše děti malé, nechejte si fotografie vytisknout v profesionálním tiskařském studiu a kupte si fotorámečky a fotoalbum.

Jestliže vitríny a poličky v obývacím pokoji zejí prázdnotou, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Co takhle koupit nějaký pěkný fotorámeček a dát si do něj rodinnou fotografii? Pokaždé, když přijde nějaká návštěva, tak se určitě u obrázku zastaví.

 

Do fotorámečků zajímavé záběry, do fotoalba zbytek

Ihned po narození si nechejte miminka zvěčnit u profesionálního fotografa, protože už nikdy nebudou vaše ratolesti tak malinkaté. Potom si vybrané snímky vytiskněte a vložte do fotorámečků, které si vystavíte po obývacím pokoji, ložnici, chodbě i v dalších místnostech. Pro ostatní fotografie, jež se už nikam nevlezou na vystavení, si připravte fotoalbum. Jakmile k vám přijede babička, otevřete jí fotoalbum a společně zavzpomínáte na staré dobré časy a na to, jak byly děti roztomilé i uplakané.

Jak u fotorámečků, tak i fotoalb záleží na velikosti. Vybrat si můžete z několika formátů, a to 9×13, 10×15, 13×18, 15×21 a více.

 

Do moderních interiérů se hodí euroklip

Pravděpodobně si říkáte, co to euroklip vůbec je. Jedná se o takzvaný clip rám bez okrajového orámování. Vybrat si můžete z plastové a skleněné varianty. Do euroklipu dáte prakticky cokoliv od fotografií přes certifikát až po diplom. Dokonce se dá použít i jako rám na puzzle, což potěší milovníky těchto malých částeček.