Staré filmy nemusí hned znamenat nudné filmy
4 min. čtení

Staré filmy nemusí hned znamenat nudné filmy

Strašně moc dnešních lidí se na starší filmy dneska vůbec nedívá. Zjistí, že film je starší než z devadesátých let, tak si automaticky řeknou, že to za moc stát nebude. Že tehdy nebyla tak dobrá technika a podobně. A k tomu si dokážou najít milion dalších důvodů, proč se na takový film nedívat. Ale sousta těchto filmů je mnohem lepších, než by si mohl někdo myslet.

Jistě, technika nebyla tehdy tak dobrá, ale to neznamená, že nebudete mít dobrý požitek z filmu. Například Zpívání v dešti je něco, co by podle mě měl vidět opravdu každý. Nejenom, že má spoustu vtipných hlášek, ale i skvělá taneční a pěvecká vystoupení. A i dokonce některé němé filmy mile překvapí.

Zkuste někdy místo klasických filmů zkouknout i něco jiného, uvidíte, že vás to třeba mile překvapí. Filmů na výběr je spousta jak těch němých, tak i zvukových. I když uznávám, že pochopitelně dá každý přednost tomu zvukovému. Někdy je fajn narušit běžný stereotyp. A to se dá i pomocí jiných věcí, než jen sledováním filmů. Třeba máte sobotu vždycky vyhrazenou na úklid? Tak to nechte být, vyčištění toho koberce počká. A pokud to nechcete odkládat, je ještě mnohem lepší alternativa, a sice přenechat to úklidové firmě. Například A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Praha 4, odvádí vynikající práci za výborné ceny. Jejich čištění koberců je opravdu profesionální, takže vám vyčistí i takový koberec, o kterém jste si mysleli, že už je na odpis. Takže pokud poptáváte čištění koberců, která má navíc i milé zaměstnance, tak u úklidové firmy A SERVIS LIPKA jste zaručeně na správné adrese.

 

Braňte svůj dům proti sprejerům s pomocí firmy „Výškové práce, čištění fasád Praha 2“

Graffiti dneska bohužel vidíte skoro všude. A hlavně ve městech. Nachází se v nich mnoho míst, kde jsou domy a majetek pro sprejery jako vyloženě stvořené, a to hlavně v blízkosti parků, v temných uličkách, u hospod a klubů. Proto by si lidi, kteří bydlí v těchto místech, měli nechat pro jistotu dům nechat ošetřit antigrafitotývm nátěrem, který poskytuje úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 2, čištění fasád.

19761614 - two climbers working on heights

Sice je vyhrazených několik legálních ploch, kde by mohli sprejovat, jak se jim zachce, ale pro sprejery jsou stejně více přitažlivá místa zakázaná. Pokud posprejovaná místa nebyla ošetřena antigraffiti ochranou AGO, tak nejenom že odstranění graffiti je potom mnohem více náročnou záležitostí, než kdybyste ochranný nátěr měli, ale taky se odstranění nemusí podařit stoprocentně. Pokud na poškozeném místě ochranný nátěr nebyl, tak se potom snaží o co největší zeslabení posprejované vrstvy, protože kdyby se místo přetřelo, aniž by se snažilo minimalizovat sytost barvy, tak by graffiti určitě prosvítalo.

Po jeho maximálním zeslabení zpravidla zůstane už jen tolik barvy, která když se přetře, tak už potom neprosvítá a vše je naprosto v pořádku. My jsme naštěstí ochranný nátěr měli, takže vše bylo skvěle očištěno a to za minimální finanční náklady. Zaměstnancům této firmy tak hodně děkujeme. Takže pokud řešíte posprejovanou zeď, určitě doporučuji, abyste se obrátili na tuto společnost. A samozřejmě doporučuju ještě více na nic nečekat a nechat si zdi ošetřit antigraffitovým nátěrem, který vám zajistí klidné spaní.