Stěhování s profesionály

0

Stěhování je vždy spojeno s mnoha obavami a problémy. Určitě se nejedná o situaci, kdy bychom se stěhovali jen proto, že nemáme o víkendu co dělat. Dnes se stěhujeme z nejrůznějších důvodů, za prací, kvůli rodině,  ale také mnohdy utíkáme před problémy. Co bychom měli udělat proto, aby stěhování v nás neprobouzelo špatné myšlenky a neměli z toho strach?

 

Co od stěhování očekáváme

Určitě bychom si měli uvědomit, že stěhování není otázka jedné hodiny nebo jednoho dne. Taková akce chce dobrou organizaci, čas a také ujasnění, zda se odstěhujeme jen s  pomocí našich přátel nebo si raději najmeme stěhovací firmu. Obě možnosti jsou samozřejmě možné, ale obě mají své pro a proti.

Stěhování svépomocí a při jeho přípravě musí člověk podstoupit tvrdou fyzickou námahu – zabalit, rozbalit, přepravit, naložit a vyložit věci a nábytek, demontovat, smontovat, vynést do patra atd. Musíme také sehnat spolehlivé a především dostatečně velké auto pro převoz. Pokud ho neseženeme u svých známých, můžeme se obrátit na nejrůznější autopůjčovny, které disponují dodávkami i většími vozy, které mohou sloužit pro tento účel. Během stěhování  je také vysoká pravděpodobnost poškození nebo ztráty cenností,různých suvenýrů, dárků a dokonce i dokumentů nebo cenných sbírek.

 

Druhá možnost

Jak organizovat stěhování bytu, aby se snížily materiální ztráty, čas na minimum? Objednáme si stěhovací firmu, která působí v této oblasti již několik let a má tedy se stěhováním dostatek zkušeností. S výběrem vhodné společnosti bychom určitě neměli otálet. Jde o to, že pokud si nezamluvíme včas termín stěhování, může mít týden před začátkem akce firma již plně obsazeno a my se tak budeme muset na rychlo spolehnout jen sami na sebe nebo na jinou stěhovací firmu, která může být ovšem o něco dražší a nebo nebude nabízet takové služby, jaké bychom si představovali.

Pokud jde o sjednání všech podmínek, můžeme také požádat o předběžnou kalkulaci. pracovník firmy přijde a vyhodnotí situaci, nabídne možné řešení a propočítá cenu, která se odvíjí od velikosti bytu, množství nábytku, ale také doplňujících služeb, které jsou v nabídkách stěhovacích firem. Jde zejména o balení, demontáž nábytku, výnos nábytku do patra a podobně.

Tím, že svěřujeme stěhování do rukou profesionálům, kteří tuto práci vykonávají každý den a kteří mají určité znalosti a zkušenosti, nikoliv povrchní představu o práci, která je před námi, máme jistotu, že se budeme chránit před mnoha problémy, jenž stěhování doprovází. Pracovníci stěhovacích firem mají potřebné vybavení a dovednosti pro kvalitní práci související se stěhováním  jakékoliv složitosti. Jejich zkušenosti a znalosti bezpochyby umožňují provádět všechny fáze práce na velmi vysoké úrovni.

Stěhování bytu prováděné stěhovací společností se provádí přesně ve sjednaných termínech za pevnou cenu se zárukou bezpečnosti a kvality našeho majetku. Také se nabízí stěhování na klíč, je využíváno zejména velmi zaměstnanými lidmi.  Je proto tedy nutné, abychom si sjednali podmínky služeb, které jsou samozřejmě klíčovými faktory pro nás jako pro klienta, ale samozřejmě také pro stěhovací společnost.