Tapety do dětského pokoje
2 min. čtení

Tapety do dětského pokoje

Děti, jak známo, obvykle zbožňují kreslené obrázky, pohádky a rády si hrají s kreslenými postavičkami. Líbí se jim animovaní hrdinové z oblíbených pohádek. Proto se vyrábí nejrůznější předměty s pohádkovými postavičkami. Často si je děti dávají do pokojíčků, pozadu nejsou ani interiérové dekorace. Nejčastěji se používají tapety nebo dekorativní samolepky. I na nich najdete Mickeyho Mouse, Scooby Doo či Spidermana.

Nejmenší děti, ale také předškoláci a ještě i školáci si potrpí na své hrdiny a chtějí je mít skutečně všude. Chcete-li jim udělat radost, vybavte jejich pokojíček tapetou s jejich oblíbeným hrdinou. Dnes jsou k dostání kouzelné 3D tapety, které vytváří v pokoji trojrozměrný efekt. Vaše děti tak budou mít pocit, že se nachází přímo uprostřed Mickeyho oslavy narozenin, závodu o zlatý píst po boku Bleska McQueena nebo mezi chaloupkami ve šmoulí vesničce.

 

Nejen dekor, ale i materiál je důležitý

Tapeta-dekorace.cz nabízí velké množství nejrůznějších tapet, které jsou vhodné do dětského pokoje. Některé jsou papírové, ty jsou vhodné do pokojíčků zejména pro nejmenší děti. Často se stává, že dítě stěny pokreslí nebo nějak jinak znehodnotí. Papírová tapeta je levná a snadno se vymění. Pro větší děti jsou vhodné vliesové tapety, které mají mnohem delší životnost a jsou opatřeny rovněž spoustou různých atraktivních vzorů. Vedle 3D tapet, které se hodí na stěnu, můžete pro dekoraci pokojíčku vašeho miláčka pořídit samolepící dekorace se vzorem jeho oblíbeného hrdiny. Samolepky se používají na vypínač, dveře, nábytek a samozřejmě na zeď. Samolepící dekorace snadno nalepíte na jakoukoli rovnou plochu. Dětský pokojíček je potom mnohem veselejší a děti nadšené. Navíc s aplikací samolepících dekorací vám mohou bez problémů pomoci.