Překvapte svou rodinu ozvláštněním jídelníčku
3 min. čtení

Překvapte svou rodinu ozvláštněním jídelníčku

Taky vás občas trápí, co denně vařit sobě i své rodině? Zkuste si udělat plán různých jídel, která má vaše rodina ráda a můžete je následně obměňovat, měnit přílohy, popřípadě druh masa. Uvidíte, že se vám bude najednou vařit lépe a vymýšlení receptů již nebude takový problém.

 

Rychlý oběd nebo večeře

Pokud se vám občas stane, že nemáte čas na dlouhé vaření a vymýšlení receptů, tak mějte vždy po ruce rychlé a snadné řešení. Ideální surovinou, kterou můžete mít vždy ve skříni jsou těstoviny.

Obchod s kvalitními potravinami Food Paradise nabízí široký výběr různých druhů těstovin. Vybrat si můžete vaječné těstoviny, těstoviny bez lepku, z pšeničné mouky, z kukuřičné mouky, z pohankové mouky nebo z rýžové mouky. Mezi oblíbené pak patří Spaghetti, Campanelle, Paccheri, Penne, Rigatoni nebo například Lasagne.

 

Co k těstovinám

Vhodných surovin, které můžete kombinovat s těstovinami je také velké množství. Můžete zvolit drůbeží maso, houby, zeleninu, ale také kvalitní sýr, olivy a bylinky. Mezi nejoblíbenější omáčky na těstoviny patří boloňská omáčka. Tato tradiční omáčka pochází z Itálie a obsahuje rajčata, telecí a vepřové maso.

Na Food Paradise ji naleznete v nabídce již připravenou a kvalitně zpracovanou bez konzervačních látek a barviv. Stačí ji jen ohřát a přidat lžíci teplé vody. Tato omáčka se hodí nejen k těstovinám, ale také k nokům a do lasagní.

fm_194

Povyšte každý svůj pokrm

Na Food Paradise naleznete velké množství surovin, díky kterým můžete ozvláštnit svůj jídelníček. Některé z nich se dají použít při přípravě těch nejchutnějších pokrmů. Vyzkoušet můžete také bazalkové pesto. Bazalkové pesto je jednou z nejchutnějších surovin, které můžete použít v italské kuchyni.

Pesto je vyrobeno z jemného slunečnicového oleje, kešu a vlašských ořechů, piniových oříšků, česneku, bazalky a pikantního sýra. V nabídce naleznete také bazalkové pesto bez česneku. Toto kvalitně zpracované pesto můžete použít na těstoviny, na pizzu, toasty nebo bruschettu. Velmi originálním produktem, který vás překvapí je také červené pesto ze sušených rajčat a bazalky.